2 مهاجم خارجی نکونام برای استقلال معین شدند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، استقلال که به تازگی جواد نکونام را به عنوان سرمربی منصوب نموده، در پی تقویت تیم برای حضور قدرتمندانه در لیگ بیست و سوم است و به همین دلیل دو بازیکن خارجی را مدنظر قرار داده است.

2 مهاجم خارجی نکونام برای استقلال معین شدند

قرار است فیلم این دو بازیکن خارجی که به استقلال پیشنهاد داده شده اند از سوی نکونام مورد آنالیز قرار بگیرد و در صورت لزوم نسبت به حضور آن ها در تمرینات و در صورت تایید نسبت به جذبشان اقدام صورت گیرد.

بریت آسومبالونگا

این مهاجم 30 ساله اهل کنگو است. از باشگاه هایی که در آن بازی نموده می توان به ناتینگهام فارست، میدلزبورو، آدانا دمیر اسپور و واتفورد اشاره نمود. او تا به امروز 8 بازی ملی و یک گل ملی در پرونده دارد.

او در فصلی که گذشت در واتفورد بود و در 11 بازی برای این تیم 2 گل به ثمر رساند. او در 6 بازی از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داشت و در 5 بازی نیز به عنوان بازیکن تعویضی به زمین بازی آمد.

ارزش این بازیکن در سایت ترانسفرمارکت 2 میلیون دلار ذکر شده است.

ایوان ایگناتیف

این مهاجم 24 ساله برای تمام تیم های پایه در روسیه بازی نموده و در تیم زیر 21 سال روسیه نیز سابقه بازی دارد، ولی به تیم ملی کشورش دعوت نشده است. او در تیم های کراسنودار، روبین کازان، لوکوموتیو مسکو و سوچی بازی نموده است.

او قراردادش را با روبین در 27 ژوئن 2022 فسخ کرد و راهی لوکوموتیو شد و در 20 بازی 5 گل به ثمر رساند. یکی از روز های درخشان او هت تریک در 11 دقیقه مقابل اورنبورگ بود و در نهایت در ژوئن 2023 لوکوموتیو را ترک کرد و به سوچی پیوست.

ارزش این بازیکن در سایت ترانسفرمارکت 1 میلیون و 200 هزار دلار تخمین زده شده است.

در حال حاضر بعد از جدایی رافائل سیلوای برزیلی، کوین یامگا تنها بازیکن خارجی استقلال برای فصل نو محسوب می گردد.

منبع: فرارو

به "2 مهاجم خارجی نکونام برای استقلال معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 مهاجم خارجی نکونام برای استقلال معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید