پیغام آشکار ساپینتو به ستاره استقلال ، جدایی قطعی یک آبی پوش در نیم فصل

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، یک سال سخت و عجیب و حالا دورنمایی مجهول و کدر؛ این داستان سیاوش یزدانی از زمستان پارسال تا زمستان سال جاری است.

پیغام آشکار ساپینتو به ستاره استقلال ، جدایی قطعی یک آبی پوش در نیم فصل

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال آنلاین، مدافع میانی استقلال سال گذشته در چنین روزهایی یکی از برترین بازیکنان این تیم به شمار می رفت؛ آنقدر آماده و روی فرم بود که به طور مرتب به تیم ملی دعوت می شد و طرفداران عقیده داشتند حتی به عنوان بازیکن اصلی باید به میدان برود. بعدتر اما شرایط تغییر کرد. مشمول شدن این بازیکن برای اعزام به خدمت سربازی، او را در شرایط پیچیده ای قرار داد. یزدانی از همان ابتدا نسبت به این مسئله گارد گرفت و دوست نداشت راهی خدمت گردد.

ملوان، تیمی بود که برای گذران این دوره برای یزدانی درنظر گرفته شد. او اما با وجود حضور در انزلی و معرفی خودش به یگان خدمتی، هرگز برای قوها به میدان نرفت. سیاوش آنقدر غرولند کرد و چنان از حضور در ملوان ناخرسند بود که رفتارهای او برای طرفداران و مسئولان این باشگاه قدیمی، غیرقابل تحمل شد. در نتیجه مازیار زارع، سرمربی ملوان یک دقیقه هم به یزدانی بازی نداد و تیمش را بدون حضور او به لیگ برتر رساند.

یزدانی در کوتاه ترین زمان ممکن به شکلی بحث برانگیز از خدمت سربازی ترخیص شد. او تصور می کرد دریافت کارت، نقطه خاتمه روزهای برزخی اش خواهد بود، اما اتفاقی که رخ داد دقیقا برعکس بود. در شروع فصل نو شرایط برای سیاوش بسیار بدتر شد. او عملا هیچ نقشی در برنامه های فنی ریکاردو ساپینتو ندارد و به اضافه، سابقه یک اصطکاک غیرفنی با این مربی، باعث افزایش زاویه بین آنها شده است. کار در این زمینه چنان است که در دربی تهران، حتی با وجود مصدومیت عارف غلامی هم شاهد اعتماد ساپینتو به یزدانی نبود و محمدحسین مرادمند به عنوان زوج رافائل سیلوا در قلب خط دفاعی آبی ها به میدان رفت. این، پیغام آشکار ساپینتو برای یزدانی بود؛ بازیکنی که اتفاقات خیلی عجیبی باید رخ بدهد تا مورد اعتماد قرار بگیرد و به میدان برود.

با شرایط فعلی، به نظر می رسد جدایی سیاوش از استقلال در نیم فصل قطعی باشد؛ بازیکنی که شاید حالا حتی دلتنگ همان روزهای سربازی در ملوان شده باشد. آن موقع باز 4تا طرفدار پیدا می شدند ناز یزدانی را بکشند، اما حالا...

منبع: همشهری آنلاین

به "پیغام آشکار ساپینتو به ستاره استقلال ، جدایی قطعی یک آبی پوش در نیم فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام آشکار ساپینتو به ستاره استقلال ، جدایی قطعی یک آبی پوش در نیم فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید