فوتبال دنیا، داستان مذاکره بی پایان باشگاه رئال مادرید با ونگر در یک سالن ورزشی

فوتبال دنیا - یکی از دوستان سرمربی سابق تیم فوتبال آرسنال اعتراف کرد که این مرد فرانسوی می توانست سرمربی رئال مادرید و چند باشگاه دیگر گردد.

فوتبال دنیا، داستان مذاکره بی پایان باشگاه رئال مادرید با ونگر در یک سالن ورزشی

خبرنگاران، از روزی که آرسن ونگر به همکاری 22 ساله اش با باشگاه آرسنال به عنوان سرمربی سرانجام داد، او بیکار بوده و راهنمایی هیچ تیمی را نپذیرفته است. با این حال او گفته است که احتمالاً از ماه ژانویه دوباره به دنیای فوتبال برمی گردد، چون قصد ندارد بازنشسته گردد.

دوران مربیگری ونگر اگرچه به حضورش در آرسنال محدود نیست، اما بدون شک برای بسیاری از طرفداران فوتبال با آن دوران تعریف می گردد. هرچند طبق ادعای چارلز ویه نووه، رئیس سابق باشگاه پاری سن ژرمن و دوست قدیمی ونگر، این مرد فرانسوی می توانست مربیگری در باشگاه هایی بزرگ تر از آرسنال را هم تجربه کند.

نشریه موندوی اسپانیا به نقل از ویه نووه نوشته است: دو باشگاه همیشه خواستار استخدام ونگر به عنوان سرمربی بودند. یکی از آنها بایرن مونیخ بود، چون ونگر به چهار زبان مسلط است و مسئله ای برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنان این تیم ندارد. همچنین یادم هست که در ایتالیا هم یک سالن ورزشی بود که او به آنجا رفت تا با رئال مادرید مذاکره کند، اما ترجیح داد که در آرسنال بماند.

رئیس سابق باشگاه پاری سن ژرمن که پیوستن ونگر به این باشگاه را غیرممکن نمی داند، ادامه داد: من فکر می کنم که ونگر می تواند به پاری سن ژرمن خدمات بزرگی ارائه کند، اما نه به عنوان یک رئیس، چون رئیس فعلی باشگاه ناصر الخلیفی به خوبی دارد وظایفش را انجام می دهد. با این حال باشگاه های بزرگ، رهبران بزرگ می خواهند. یک باشگاه بزرگ فقط از بازیکنان بزرگ تشکیل نمی گردد. ضمن اینکه طرفداران پاریسی ها ونگر را خیلی دوست دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، داستان مذاکره بی پایان باشگاه رئال مادرید با ونگر در یک سالن ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، داستان مذاکره بی پایان باشگاه رئال مادرید با ونگر در یک سالن ورزشی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید