فدراسیون شمشیربازی بالاخره به حواشی ورود کرد، شکایت به مراجع قضایی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، طی روزهای اخیر به واسطه مطرح شدن بعضی صحبت ها از طرف اهالی شمشیربازی در دو رشته فلوره و اپه مبنی بر نابرابر بودن شرایط آنها نسبت به اسلحه سابر، این رشته را در آستانه المپیک با حواشی زیادی روبرو کرد.

فدراسیون شمشیربازی بالاخره به حواشی ورود کرد، شکایت به مراجع قضایی

در همین زمینه فضل الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی برخورد جدی با افرادی که بدون سند و به قصد تشویش اذهان عمومی اقدام به مطرح کردن بعضی مسائل می نمایند را در دستور کار قرار داده است.

باقرزاده در جریان نشست خبری که امروز چهارشنبه داشت، گفت: از این پس هر کسی به منظور تشویش اذهان عمومی مصاحبه ای کند یا برای گفته های خود سندی نداشته باشد قطعاً با او برخورد جدی خواهد شد، اگر تشویش اذهان عمومی صورت بگیرد حتماً به مراجع قضایی شکایت می کنیم. سندی هم برای گفته های خود داشته باشند باید شرح دهند.

رئیس فدراسیون شمشیربازی تاکید نمود: کسانی که طی روزهای گذشته حرف زدند هم باید به فدراسیون بیایند و برای گفته های خود شرح بدهند. آنها را احضار خواهیم کرد.

باقرزاده توضیح داد: صد درصد در خصوص اسلحه سابر هم این اقدام انجام می گردد. محمد رهبری، محمد فتوحی، فردا باهر ارسباران و محمد امینی باید بیایند و شرح دهند که چرا به موضوع ورود نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فدراسیون شمشیربازی بالاخره به حواشی ورود کرد، شکایت به مراجع قضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون شمشیربازی بالاخره به حواشی ورود کرد، شکایت به مراجع قضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید