شب یلدا از پارسال چقدر گران تر شده؟

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با توجه به تورم و مسائل اقتصادی این روزها در این گزارش مشاهده می کنید که اقلام مصرفی در شب یلدا تا چه اندازه گران شده است.

شب یلدا از پارسال چقدر گران تر شده؟

به گزارش خبرنگار اجتماعی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، هر ساله با انتها پاییز و فرارسیدن شب یلدا هموطنان عزیزمان اقدام به خرید میوه، شیرینی و آجیل می کنند تا بله یک شب را فارق از تمامی غصه ها در کنار خانواده های خودشان بگذرانند.

با توجه به تورم و مسائل اقتصادی این روزها در این گزارش مشاهده می کنید که اقلام مصرفی در شب یلدا تا چه اندازه گران شده است.

قیمت هر کیلوگرم شیرینیِ تَر 9000 تومان، شیرینی دانمارکی 7000 تومان، زبان و پاپیون 6500 تومان و کیک یزدی حدود 7000 تومان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. میانگین قیمت آجیل مخلوط با پوست، اما حدود 10هزار تومان کمتر شده است.

میانگین قیمت هر کیلوگرم انار در میادین میوه و تره بار شهرداری 1750 تومان و در میوه فروشی های سطح شهر، حدود 1500 تومان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

میانگین افزایش قیمت هر کیلوگرم هندوانه نیز در میادین شهرداری 520 تومان و در میوه فروشی های سطح شهر، حدود 1300 تومان افزایش داشته است

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شب یلدا از پارسال چقدر گران تر شده؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب یلدا از پارسال چقدر گران تر شده؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید