سرپرست جدید سازمان صنعت معدن و تجارت اردبیل معرفی گردید

به گزارش خبرنگاران، آئین تکریم و معارفه رؤسای سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل ظهر چهارشنبه در سالن همایش اتاق بازرگانی استان برگزار گردید.

سرپرست جدید سازمان صنعت معدن و تجارت اردبیل معرفی گردید

با برگزاری این مراسم از زحمات سید حامد عاملی رئیس پیشین سازمان قدردانی شده و رامین صادقی به عنوان سرپرست جدید سازمان صمت اردبیل منصوب شد.

حکم انتصاب سرپرست جدید این سازمان در اردبیل توسط عباس تابش رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و فراوری کنندگان و معاون وزیر اعطا شد.

ایجاد تحول مناسب در صادرات استان اردبیل

معاون استاندار اردبیل در این مراسم توضیح داد: افزایش 99 درصدی ارزش ریالی صادرات و 111 درصدی ارزش وزنی محصولات مربوط از ابتدای امسال نشان دهنده تحول مناسب درصادرات استان است.

عباس کریمی یادآور شد: یکی از مهمترین دغدغه های دولت توجه به برطرف مسائل بیکاری و سرمایه گذاری بوده و برای رسیدن به این اصل نباید از حوزه صادرات و تجارت محصولات فراوریی استان غفلت کرد.

به گفته وی دستیابی به رهنمودها و اهداف تبیین شده در سیاست های اقتصاد مقاومتی نیازمند توسعه مالی و متوازن بوده و با همدلی و کوشش مسئولان استانی در این خصوص می توان گام های ارزنده ای برداشت.

کریمی به موقعیت خاص جغرافیایی استان اردبیل که به عنوان دروازه ورود به کشورهای همسایه حوزه قفقاز محسوب می گردد اشاره نمود و اضافه کرد: ایجاد 16 ناحیه صنعتی در استان که در حال طی کردن مراحل نهایی خود است زمینه ساز ایجاد تحول بزرگی در منطقه شده و با بهره مندی مناسب از این امکان می توان شکوفایی مالی و صنعتی استان را شاهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرپرست جدید سازمان صنعت معدن و تجارت اردبیل معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست جدید سازمان صنعت معدن و تجارت اردبیل معرفی گردید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید