سرمربی تپانچه: باید اردوهای متمرکز تیم ملی شروع گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، احمد نجفی می گوید که بعد از تعطیلات نوروز درخواست شروع اردوهای تیم ملی را داده است اما هنوز خبری از برگزاری اردوهای متمرکز نیست.

سرمربی تپانچه: باید اردوهای متمرکز تیم ملی شروع گردد

سرمربی تیم ملی تپانچه در گفت و گو با نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، در خصوص علت آغاز نشدن اردوهای تیم ملی تیراندازی اظهار کرد: فعلا چیزی تعیین نیست. روز گذشته در این خصوص با فدراسیون تماس گرفتم اما گفته شد شرایط خوابگاه و رستوران فراهم نشده و باید همه جوانب سنجیده گردد تا بتوانند اردوها را آغاز نمایند.

نجفی در پاسخ به این پرسش که مسئولان فدراسیون می گویند مربیان درخواستی برای آغاز اردوها ندارند گفت: بعد از عید که تعطیلات تمام شد به طور مداوم درخواست دادم که اردوها آغاز گردد، اما فعلا که خبری نیست. هر روز با فدراسیون در ارتباطم تا ببینم چه می گردد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ادامه تمرینات خانگی به ضرر ملی پوشان نیست گفت: در حال حاضر تنها دو ملی پوش رستمیان و فروغی در سالن تیراندازی تمرین می نمایند و سایر ملی پوشان همچنان در خانه تمرینات خود را ادامه می دهند و گزارش کار می فرستند. باید تمرینات حضوری آغاز گردد تا بتوانیم فرایند تمرینی ملی پوشان را از نزدیک ببینیم.

سرمربی تیم ملی تپانچه در ادامه گفت: در حال حاضر تیراندازان عملکرد خود را برای ما می فرستند اما ما که نمی دانیم درست است یا خیر. باید ملی پوشان با حضور در اردوی تیم ملی و شلیک ساچمه و فشنگ کار نمایند تا وضعیتشان تعیین گردد. تیراندازان از اول اسفند تیری شلیک نکرده اند. تمرین خشک جای تمرین با ساچمه و فشنگ را نمی گیرد.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا با وجود تعویق المپیک می توان تمرینات ملی پوشان المپیکی را به تعویق انداخت گفت: به نظرم باید اردوهای پیوسته آغاز گردد. باید تمرینات ملی پوشان زیر نظر مستقیم مربیان باشد تا نتیجه صد درصدی حاصل گردد. باید ورزشکاران در اردوهای متمرکز تمرینات 25 متر و یا بادی را تمرین نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی تپانچه: باید اردوهای متمرکز تیم ملی شروع گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تپانچه: باید اردوهای متمرکز تیم ملی شروع گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید