بازرسی از هتل ها، رستوران ها و مراکز فروش مواد غذایی به وسیله کارشناسان استاندارد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل استاندارد استان اردبیل از نظارت بر هتل ها، هتل آپارتمان ها، مراکز فروش موادغذایی و رستوران ها به وسیله کارشناسان اداره کل استاندارد استان اردبیل برای اولین بار و همزمان با سراسر کشور اطلاع داد.

بازرسی از هتل ها، رستوران ها و مراکز فروش مواد غذایی به وسیله کارشناسان استاندارد

به گزارش خبرگزاری نقد و بررسی کالاهای دیجیتال از اردبیل ،هاشم علایی در شورای فنی این اداره کل با اشاره به فرا رسیدن نوروز و افزایش سفرهای نوروزی و در راستای اجرای طرح ویژه عیدانه در استان، کارشناسان اداره کل به همراه شرکتهای بازرسی تایید صلاحیت شده استاندارد از هتل ها، هتل آپارتمان ها، رستوران ها و مراکز فروش مواد غذایی بازرسی به عمل خواهند آورد.

مدیر کل استاندراد استان اردبیل اضافه نمود: هدف از طرح یاد شده نظارت بر مسوولیت اجتماعی بوده ودر راستای ارائه خدمات مطلوب و کیفی به هموطنان به ویژه مسافران نوروزی با هماهنگی و همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط انجام می گیرد .

وی گفت: طبق استاندارد ارائه خدمات به وسیله هتل آپارتمان و هتل ها و رستوران ها و مراکز فروش جزء استاندارد تشویقی بوده که براساس مفاد ماده (17) قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد مصوب 11/07/1396 براساس چک لسیت ها مربوطه مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

علایی یادآور شد: اجرای این طرح در راستای خدمت بی منت. کوشش مخلصانه و جهادی در جهت گره گشایی مسائل مردم به خصوص مسافرین نوروزی در بازه زمانی 15 اسفند لغایت 15 فروردین به وسیله اداره کل استاندارد استان اردبیل انجام می پذیرد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "بازرسی از هتل ها، رستوران ها و مراکز فروش مواد غذایی به وسیله کارشناسان استاندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازرسی از هتل ها، رستوران ها و مراکز فروش مواد غذایی به وسیله کارشناسان استاندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید