سامانه انتخاب محل امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد فعال شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سامانه انتخاب محل امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد فعال شد براساس این سامانه دانشجویان برای امتحان در واحد شهر محل سکونت خود حضور می یابند.

سامانه انتخاب محل امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد فعال شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، سامانه انتخاب محل امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی به منظور ارج نهادن به دانشجویان عزیز و حفظ سلامتی این عزیزان و جلوگیری از تردد در شرایط فعلی، فعال شد و براساس آن؛ دانشجویانی که محل تحصیل آنها در دانشگاه آزاد اسلامی با شهر محل سکونت یکسان نیست، می توانند با ثبت نام در سامانه انتخاب محل امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://azmoon99.iau.ac.ir در شهر محل سکونت خود امتحان دهند.

این سامانه در پی تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مبنی لزوم حفظ سلامت دانشجویان و رعایت پروتکل های بهداشتی و براساس بخشنامه اجرای طرح تعاون آزمون، فعال شده و در دسترس دانشجویان این دانشگاه نهاده شد.

براساس بخشنامه اجرای طرح تعاون آزمون؛ مقرر شده شرایطی فراهم گردد تا مراجعه دانشجویان به واحدهای دانشگاهی محل سکونت خود امکان پذیر گردد. در این روش دانشجویان غیربومی مجبور به حضور در واحد دانشگاهی محل تحصیل خود نیستند و می توانند برای حضور در جلسات امتحانات، به واحد محل زندگی خود مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است راهنمای تصویری سامانه امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://azmoon99.iau.ac.ir/fa/page/4 در دسترس دانشجویان است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "سامانه انتخاب محل امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد فعال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه انتخاب محل امتحانات دانشجویان دانشگاه آزاد فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید