برگزاری بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در دانشگاه تبریز

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، صبح و بعد از ظهر روز آدینه نوزدهم شهریور سال 1400 همزمان با دانشگاه های سراسر کشورمان برگزار می گردد.

برگزاری بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در دانشگاه تبریز

به گزارش خبرنگار استان های نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور، صبح و بعد از ظهر روز آدینه نوزدهم شهریور سال 1400 همزمان با دانشگاه های سراسر کشورمان برگزار می گردد.

این آزمون به صورت تشریحی، روز آدینه 19 شهریور از ساعت 8 صبح تا 18 بعدازظهر برگزار می گردد.

کارت شرکت در آزمون هم از روز سه شنبه مورخ 16 شهریور فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را انتخاب نموده اند، به وسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در صبح و بعد از ظهر روز آدینه نوزدهم شهریور سال 1400 در دانشگاه های واقع در مراکز منطقه ها ده گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می گردد.

برپایه همین گزارش، با توجه به شیوع بیماری کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است و به منظور پیشگیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.

بعلاوه همراه داشتتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از ابتدای ورود به حوزه تا سرانجام برگزاری آزمون و خروج از حوزه، الزامی اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برگزاری بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در دانشگاه تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی در دانشگاه تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید