زلاتان: می خواهم روسونری را به روزهای اوج برگردانم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مهاجم سوئدی میلان بعد از تمدید قراردادش گفت: همواره گفتم حضورم در اینجا بی فایده نیست بلکه برای کسب نتایج خوب و بازگرداندن میلان به اوضاع طبیعی اینجا هستم.

زلاتان: می خواهم روسونری را به روزهای اوج برگردانم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از فارس، زلاتان ابراهموویچ، مهاجم سوئدی میلان شب گذشته به ایتالیا برگشت و قراردادش را برای مدت یک فصل با روسونری تمدید کرد.

ایبرا بعد از تمدید قراردادش با میلان عنوان نمود: تصمیم گرفتم به خانه برگردم. الان می توانیم کارمان را آغاز کنیم تا نتایج بهتری را کسب کنیم. همواره گفتم حضورم در اینجا بی فایده نیست بلکه برای کسب نتایج خوب و بازگرداندن میلان به اوضاع طبیعی اینجا هستم. 6 ماه خوب با تیم پشت سرگذاشتم ولی چیزی کسب نکردم.

وی اضافه کرد: الان فرصت داریم تا از اول آغاز کنیم و برای رسیدن به اهدافمان همه چیز را قربانی کنیم. احساس خوبی داریم و بی صبرانه منتظر بازی ها با حضور تماشاگران هستم چون به حمایت ها آنها احتیاج داریم.

زلاتان در دوره اول (2010-2012) و دوره دوم حضورش در میلان تا کنون 105 بازی انجام داده و 67 گل به ثمر رسانده است. همچنین ستاره سوئدی 29 پاس گل داده است.

  • 7 میلیون یورو برای ماندگاری ابراهیموویچ در میلان
منبع: همشهری آنلاین

به "زلاتان: می خواهم روسونری را به روزهای اوج برگردانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلاتان: می خواهم روسونری را به روزهای اوج برگردانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید