ریک و مورتی به فورتنایت آمدند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، دو ماه پس از حضور ریک سانچز در بازی فورتنایت، وقت آن است که نوه و یار باوفایش در سفرهای علمی تخیلی هم راهی این اثر بتل رویال محبوب گردد و این بار علیه پدربزرگ دانشمندش بجنگد. اپیک گیمز با اعلام پیوستن شخصیت مورتی (Morty) از انیمیشن محبوب ریک و مورتی به بازی فورتنایت، مورد تعجب هواداران نهاده شد و بالاخره می توان این جفت دوست داشتنی را کنار هم قرار داد.

ریک و مورتی به فورتنایت آمدند

هنگام معرفی ریک سانچز برای بازی فورتنایت، بسیاری از هواداران درخواست اضافه شدن شخصیت مورتی را هم داشتند و عجیب بود که این یار باوفای ریک، از چشم توسعه دهندگان بازی دورمانده و همین موجب ایجاد بحث های زیادی میان بازی کنان شد. دسته ای باور داشتند که کوچک بودن شخصیت مورتی و نبود قدرت های ذاتی، علت عدم پیوستن وی به بازی بوده و جالب است که طراحان فورتنایت، وی را با یک بازوی رباتیک مخصوص طراحی نموده اند تا انتظارات هواداران برآورده شد.

مورتی که در بازی فورتنایت می بینید، به نام مکا مورتی (Mecha Morty) شناخته می گردد و از همین لحظه در دسترس مشترکین بتل پس بازی قرارگرفته و می توانید آن را کنار ریک سانچز انتخاب کنید. آیتم های جالبی به همراه شخصیت مورتی به بازی اضافه شده و برای نمونه کوله پشتی معروف و بعلاوه جعبه های مستر میسیکس (Mr. Meeseeks) و بعلاوه یک مار فضایی که قبلا در قسمت Rattlestar Ricklactica از انیمیشن اصلی دیده بودیم هم به فورتنایت اضافه شده است.

سلاح مخصوص مورتی دارای قابلیت ویژه ای است که با کشتن هر نفر، یک مستر میسیکس از تفنگ بیرون می آید و به نوعی فضای بازی را مشابه انیمیشن سریالی ریک و مروتی می نماید. جالب است که می توان از ترکیب ریک سانچر و مکا مورتی هم برای یک شادی پس از برد نو استفاده کرد که دقیقاً با همان استایل اصلی ساخته شده است. طراحان بازی فورتنایت در طی ماه های اخیر و هنگام افزودن شخصیت نو، از نظرات هواداران به خوبی استفاده نموده اند و این فرایند را هنگام معرفی شخصیت واندر وومن هم مشاهده کردیم که ظاهر وی، ترکیبی از تمامی نسخه های این ابرقهرمان محبوب بود.

ریک و مورتی در بخش بتل پس بازی در دسترس قرارگرفته اند و البته می توانید آن ها را با پرداخت مبلغ معین شده ای بخرید و حتماً نیازی به خرید بتل پس نیست. شخصیت های معروف بسیار زیادی در طی چند سال اخیر به فورتنایت اضافه شده اند و برای نمونه حضور واندروومن و پیوستن آن به بتمن و سوپرمن، باعث تکمیل حضور ابرقهرمان های شرکت دی سی شد. اگر از عاشقان انیمیشن سریالی ریک و مورتی هستید، حال وقت مناسبی است که سری به بازی فورنتایت بزنید و این اثر بتل رویال را امتحان کنید.

منبع: PCGamesN

منبع: دیجیکالا مگ

به "ریک و مورتی به فورتنایت آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریک و مورتی به فورتنایت آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید