دلیل ملحق نشدن رونالدو به منچسترسیتی با وجود عدم مخالفت گواردیولا

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با اینکه سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی مخالفت پیوستن کریستیانو رونالدو به شاگردان او نبود، ستاره پرتغالی حاضر نشد به این تیم بپیوندد.

دلیل ملحق نشدن رونالدو به منچسترسیتی با وجود عدم مخالفت گواردیولا

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد پس از 12 سال همه را غافلگیر کرد، نه به این دلیل که او دوست نداشت به این تیم بپیوندد بلکه به خاطر آنکه گفته می شد او با منچسترسیتی وارد مذاکره شده و همه چیز برای پیوستنش به این تیم مهیاست. مهمتر از همه اینکه او ماه ژوئن سال جاری هم به نوعی خودش را به منچستریونایتد پیشنهاد داد اما شیاطین سرخ تمایلی به برگرداندن او نشان ندادند.

اکنون تعیین شده که چرا رونالدو با وجود اینکه تمایل داشت به جمع شاگردان پپ گواردیولا محلق شود، در آخرین لحظات از این کار منصرف شد و ترجیح داد با قراردادی 25 میلیون یورویی به اولدترافورد برشود و آن هم عدم اطمینان از حضور در ترکیب اصلی سیتی بوده است.

پپ گواردیولا چندی پیش در جمع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال گفت بود: به شخصه معتقدم که تنها چند بازیکن از جمله رونالدو و مسی هستند که خودشان می توانند تصمیم بگیرند که دوست دارند به کدام تیم ها ملحق شوند. آنها در مذاکرات شان برای جابجایی میان تیم ها کاملاً حرف اول و آخر را می زنند و هر جایی که بخواهند می فرایند اما من لازم می دانم بگویم که نسبت به تیمی که دارم چیزی فراتر از راضیم و راضی هم خواهم ماند.

گواردیولا اگرچه مخالف پیوستن رونالدو به منچسترسیتی نبود اما گویا بی تفاوتی سرمربی اسپانیایی نسبت به جذب این بازیکن پرتغالی یکی از دلایل سرد شدن او برای بازی در اتحاد بوده است. با این حال دلیل مهمتر نداشتن اطمینان از بازی در ترکیب اصلی بوده است، همان اتفاقی که در اولین بازی اش برای یوونتوس در فصل جاری سری A رخ داد.

به نوشته نشریه رپوبلیکا، گواردیولا در تماس تلفنی که با رونالدو داشته به او گفته است اگر بیایی ما کنار هم کارهایی انجام دهیم اما نمی توانم هیچ تضمینی به تو بدهم.

در نهایت منچستریونایتد با موافقت با رقم تعیین شده از سوی یوونتوس برای رونالدو حاضر شد با این بازیکن قراردادی دو ساله ببندد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دلیل ملحق نشدن رونالدو به منچسترسیتی با وجود عدم مخالفت گواردیولا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل ملحق نشدن رونالدو به منچسترسیتی با وجود عدم مخالفت گواردیولا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید