خبرنگاران 115 نماینده مجلس از برخورد دستگاه قضا با متخلفان قدردانی کردند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران- خبرنگاران- عضو هیات رئیسه مجلس گفت که 115 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف خصوصی سازی قدردانی نموده و ابراز امیدواری کردند که اموال غارت شده به بیت المال بازگردد.

خبرنگاران 115 نماینده مجلس از برخورد دستگاه قضا با متخلفان قدردانی کردند

به گزارش خبرنگار سیاسی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سیدمحسن دهنوی در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بیانیه حمایت 115 نفر از نمایندگان از عملکرد دستگاه قضا در برخورد با پرونده های تخلف حوزه خصوصی سازی را قرائت کرد.

در بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی آمده است: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی مراتب قدردانی خود را از اهتمام مجددانه قوه قضائیه در برقراری عدالت، صیانت از حقوق عامه و حفاظت از بیت المال در برابر تعرض غارتگران در جریان واگذاری های خلاف قانون سازمان خصوصی سازی به ویژه اقدام به عمل آمده در ابطال واگذاری شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری مغان اعلام می داریم.

نمایندگان یادآور شدند: هرچند حامیان تضییع حقوق و اموال مردم با حمایت مستقیم و اعمال فشارهای سیاسی به طور غیرمستقیم و حتی درخواست چشم پوشی از نقض قانون توسط قوه قضائیه به هر روشی سعی در تطهیر مجرمان و محافظت از متعرضان به حقوق ملت شریف را دارند تا اموال به یغما رفته به هر طریقی تحت استیلای آن ها حفظ گردد.

امضا کنندگان این بیانیه ابراز امیدواری کردند رییس قوه قضائیه با مجرمان غارت کننده اموال برخورد کند و با پیگیری دستگاه قضا همه اموال غارت شده از جمله شرکت کشت و صنعت هفت تپه، مهندسی بین المللی ایران، ایران ایرتور، شرکت پالایش نفت کرمانشاه و سایر موارد را به بیت المال بازگردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 115 نماینده مجلس از برخورد دستگاه قضا با متخلفان قدردانی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 115 نماینده مجلس از برخورد دستگاه قضا با متخلفان قدردانی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید