خبرنگاران فوت 2 نفر و مصدومیت 603 نفر در حوادث چهارشنبه سوری امسال

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران- خبرنگاران- سازمان اورژانس کشور گفت که حوادث چهارشنبه سوری 98 تا ساعت 23:15 سه شنبه در کل کشور 2 فوتی و 603 مصدوم داشته است.

خبرنگاران فوت 2 نفر و مصدومیت 603 نفر در حوادث چهارشنبه سوری امسال

به گزارش سازمان اورژانس کشور، حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال تا ساعت 23:15 سه شنبه در کل کشور 603 مصدوم شامل 494 مرد و 109 خانم داشته است.

همچنین تا به امروز 399 نفر در کل کشور درمان و ترخیص شده و 32 نفر دچار نقص عضو شده و 183 نفر دچار آسیب به چشم شده اند.

سازمان اورژانس کشور اعلام کرده که تا این ساعت، حوادث چهارشنبه سوری در کل کشور 2 فوتی داشته که یک مرد 23 ساله در اسلامشهر و دیگری مرد 20 ساله در تهران بوده است.

همچنین بیشترین مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در کشور مربوط به استان های تهران با 150 نفر، آذربایجان شرقی با 71 نفر و آذربایجان غربی با 67 نفر است.

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سازمان اورژانس کشور به تمامی مردم توصیه کرد در صورت مواجهه با فردی که دچار سوختگی شده، ضمن حفظ خونسردی خود، محل سوختگی را با آب سرد شست وشو داده و مصدوم را هرچه سریعتر به مرکز درمانی منتقل کنند یا با شماره تلفن 115 تماس بگیرند یا در صورت بروز هرگونه حریق و حادثه خونسردی خود را حفظ کرده و سریعا با تلفن 125 آتش نشانی تماس بگیرند.

ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی در سوانح عمدی و غیر عمدی، حوادث غیر مترقبه و فوریت های پزشکی در هنگام بروز بیماری های نوپدید، جدید و بلایای طبیعی و انسان ساخت برای آحاد مردم یا هر ملیت و تابعیتی از وظایف و مأموریت های اصلی سازمان اورژانس کشور است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فوت 2 نفر و مصدومیت 603 نفر در حوادث چهارشنبه سوری امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فوت 2 نفر و مصدومیت 603 نفر در حوادث چهارشنبه سوری امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید