خبرنگاران زندگی امام خمینی(ره) اسوه و الگویی برای تمام مذاهب است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران- خبرنگاران- رهبر شورای علمای شیعیان پاکستان گفت: حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی تمام زندگی خویش را صرف جهاد در راه فروغ وحدت در بین امت اسلامی کرد و آن چراغ آگاهی که ایشان در دنیای اسلام روشن کرد برای همیشه و همه نسل ها به یادگار خواهد ماند.

خبرنگاران زندگی امام خمینی(ره) اسوه و الگویی برای تمام مذاهب است

اشفاق وحیدی رهبر شورای علمای شیعیان پاکستان و پژوهشگر دینی برجسته در همایش بزرگداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، افزود: خط مشی امام خمینی(ره) مخصوص مکتب و مذهب خاصی نیست؛ بلکه ایشان به عنوان رهبری خردمند شخصیت شناخته شده ای در تمامی مذاهب و مکاتب جهان دارند.

وی افزود که امروز نیاز شدیدی به پیروی و شناخت اندیشه ها و خط فکری ایشان در تمام جهان احساس می شود.

وحیدی گفت که حضرت امام خمینی (ره) با بنیان گذاردی انقلاب اسلامی این پیغام را به تمام جهانیان فرستاد که اگر ابر قدرتی در جهان وجود داشته باشد آن صرفا ذات اقدس خداوند متعال است.

رهبر شورای علمای پاکستان گفت که آن دسته از رهبران جهان که خواهان موفقیت در عرصه های مختلف از جمله خدمت به مردم، ریشه کن کردن معضل بیکاری و همچنین تروریسم هستند؛ لازم است رهرو راه امام و پیرو اصول و اندیشه های گرانقدر ایشان باشند؛ آن شخصیت عظیمی که ذات مقدس خداوند را قدرت برتر جهان قرار داد و از سیاست تکیه به اغیار دوری گزید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران زندگی امام خمینی(ره) اسوه و الگویی برای تمام مذاهب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زندگی امام خمینی(ره) اسوه و الگویی برای تمام مذاهب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید