خبرنگاران جوانان برای توسعه روستاهای سقز ایده بدهند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سنندج - خبرنگاران - انجمن همیار جوانان روستایی سقز در راستای توسعه و توانمندسازی روستاهایی این شهرستان، فراخوان طرح یا پیشنهاد برای توسعه روستاها به مناسبت فرا رسیدن هفته جوان را ارائه کرد.

خبرنگاران جوانان برای توسعه روستاهای سقز ایده بدهند

مسوول انجمن همیار جوانان روستایی سقز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار نقد و بررسی کالاهای دیجیتال گفت: این انجمن، در هفته جوان با همکاری اداره ورزش و جوانان فراخوانی برای جذب پیشنهاد و طرح در راستای توسعه و توانمندسازی حوزه روستایی اعلام نموده است.

ناصر عزیزی هدف از این فراخوان را ایده پردازی جوانان برای توسعه، توانمندسازی و اشتغالزایی روستاهای محل اقامت خود دانست و افزود: به بهترین طرح و پیشنهاد لوح تقدیر و جایزه نفیس اهدا خواهیم کرد.

وی اضافه نمود: شرکت کنندگان در این فراخوان باید در زمینه های توانمندسازی و اشتغالزایی جوانان روستایی، ایجاد درآمد پایدار روستایی، گردشگری روستایی، طراحی محیط و توسعه فیزیکی روستایی، هر روستا یک محصول و برند به تفکیک روستاهای شهرستان سقز پیشنهاد و طرح ارایه دهند.

عزیزی تاکید نمود: طرح ها باید به صورت فایل pdf و word با رعایت موازین، نوشته و به شماره موبایل 09185190204 در فضای مجازی یا به اداره ورزش و جوانان سقز تحویل داده گردد.

عزیزی زمان تحویل طرح های ارایه شده توسط جوانان روستایی را از تاریخ 17 تا 30 فروردین ماه امسال اظهار داشت و گفت: در هر یک از بخش های فوق به بهترین طرح و پیشنهاد جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

مسوول انجمن همیار جوانان روستایی سقز با بیان اینکه به دلیل شیوع کرونا نتوانستیم این فراخوان را به صورت جشنواره برگزار کنیم، اضافه نمود: فراخوان در فضای مجازی انجام خواهد شد و پنج طرح برگزیده را به فرمانداری سقز و استانداری کردستان معرفی خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه جایزه هر یک از طرح ها از 2 میلیون ریال تا 6 میلیون ریال متغیر است، گفت: برگزیدگان این فراخوان در 15 تا 20 اردبیهشت معرفی خواهند شد.

سقز با بیش از 226 هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در 190 کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جوانان برای توسعه روستاهای سقز ایده بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جوانان برای توسعه روستاهای سقز ایده بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید