سومین جشنواره برفی دنا 15 و 16 بهمن در پیست کاکان برگزار می گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، محمود باقری صبح شنبه در جلسه کارگروه گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افت شدید گردشگری در فصل زمستان، اضافه نمود: برگزاری برنامه هایی مانند جشنواره برفی می تواند در رشد گردشگری در این فصل مؤثر باشد.

سومین جشنواره برفی دنا 15 و 16 بهمن در پیست کاکان برگزار می گردد

وی با بیان اینکه پیست اسکی کاکان یکی از پیست های بی نظیر در جنوب کشور است، گفت: در چند سال گذشته جشنواره برفی دنا با توجه به امکانات موجود در این پیست برگزار می شد.

باقری یادآور شد: در امسال این جشنواره در تاریخی 15 و 16 بهمن برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه متولی پیست کاکان اداره ورزش و جوانان و هیأت کوهنوردی این استان است، توضیح داد: حدود یک ماه پیش جلسه ای در مورد آماده سازی این پیست با اداره ورزش و جوانان برگزار گردید و مقرر شد این اداره نسبت به آماده سازی پیست اقدام کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از بی توجهی اداره ورزش و جوانان نسبت به آماده سازی این پیست، اضافه نمود: سال گذشته چندین مؤسسه جنوب کشور با هتل های استان برای استفاده کارکنان این مؤسسات از پیست قرارداد امضا کردند اما متأسفانه از شرایط پیست به شدت ناراضی بودند.

باقری عنوان نمود: در مورد بحث جشنواره برفی انتظار داریم دستگاه های مرتبط مانند ورزش و جوانان، نیروی انتظامی، هلال احمر، علوم پزشکی و ... همکاری های لازم را اتخاذ نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سومین جشنواره برفی دنا 15 و 16 بهمن در پیست کاکان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین جشنواره برفی دنا 15 و 16 بهمن در پیست کاکان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید