حمایت قهرمانان کشتی از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، حمایت قهرمانان کشتی از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد.

حمایت قهرمانان کشتی از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، به دنبال وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان که با ویرانی های بسیار، بسته شدن بعضی از مسیرها، خسارت به محصولات کشاورزی، منازل روستایی و دامداری ها همراه بود، بعضی از عنوان داران کشتی دنیا و المپیک از همان روز نخست با حضور در مناطق سیل زده مشغول کمک رسانی و خدمت به مردم هستند.

قهرمانان نامدار کشتی در چند گروه با حضور در بیش از بیست روستای مناطق کوه دِیم، دِگال، تِلنگ، دِگال، سیتو و ... از منطقه بزرگ دشت کمک ضمن دلجویی و حمایت از هموطنان این خطه، اقلام جمع آوری شده از جمله مواد غذایی و بهداشتی را به دست مردم رساندند.

رسول خادم، رئیس پیشین فدراسیون کشتی و قهرمان دنیا و المپیک، کمیل قاسمی دارنده مدال های طلا و نقره المپیک و نایب قهرمان دنیا، حسن رحیمی نفر سوم المپیک، دارنده یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز دنیا، احسان لشگری دارنده 2 مدال برنز دنیا والمپیک، علی اصغر بذری نایب قهرمان دنیا، عباس طحان، کشتی گیر سابق تیم ملی به همراه بعضی دیگر از کشتی گیران به صورت گروهی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان حضور دارند که کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین را تا خاتمه هفته جاری در اختیار مردم محروم این مناطق قرار دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمایت قهرمانان کشتی از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت قهرمانان کشتی از مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید