حمایت از طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات دانش بنیان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از معاونت علمی، بسته بندی زیبا نقش اثرگذاری در جلب نظر و جذب مصرف کننده محصولات دانش بنیان دارد. به همین دلیل ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خدماتی در حوزه طراحی صنعتی و بسته بندی، طراحی و مشاوره طراحی صنعتی به تولیدکنندگان ارائه می دهد.

حمایت از طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات دانش بنیان

بسته بندی محصولات موضوع مهمی است که اثرگذاری بالایی در جذب مصرف نماینده دارد. پس آشنایی فراورینمایندگان با این مبحث به صورت اصولی اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی برنامه ای در نظر دارد تا خدماتی در حوزه طراحی صنعتی و بسته بندی، طراحی و مشاوره طراحی صنعتی ارائه کند.

بسیاری از کسب و کارهای نوپا که محصول جدیدی را فراوری می نمایند با بسته بندی زیبا می توانند مصرف نماینده را ترغیب به خرید نمایند و این قدمی برای موفقیت است.

موضوع مهم در بسته بندی، ورود نوآوری و خلاقیت به آن است. با خلاقیت در این حوزه می توان فروش محصول را افزایش داد و بازار آن را گسترش داد.

در این برنامه کریدور خدمات فناوری تا بازار با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی بخشی از هزینه های طراحی صنعتی را با هدف توسعه بازار محصولات دانش بنیان شرکت های نانو حمایت می نماید.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این ستاد مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حمایت از طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات دانش بنیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت از طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات دانش بنیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید