حاشیه ملاقات پرسپولیس ، فجرسپاسی، غایبان پرشمار و بازگشت یک مصدوم، انتها یک شایعه با اجرای تبلیغات محیطی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که دچار مصدومیت بود، در فهرست امروز تیمش برای ملاقات مقابل فجرسپاسی شیراز واقع شده است.

حاشیه ملاقات پرسپولیس ، فجرسپاسی، غایبان پرشمار و بازگشت یک مصدوم، انتها یک شایعه با اجرای تبلیغات محیطی

به گزارش خبرنگار ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تیم های پرسپولیس و فجر سپاسی شیراز از ساعت 17:30 امروز (پنجشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر در استادیوم آزادی به مصاف یکدیگر رفتند.

امید عالیشاه، علی شجاعی، حامد پاکدل و وحدت هنانوف به علت مصدومیت و منوچهر صفروف با صلاحدید کادرفنی در فهرست پرسپولیس برای این بازی قرار نگرفتند. عیسی آل کثیر نیز به علت پارگی رباط صلیبی فصل بیست و یکم را به طور کامل از دست داده است. در این میان محمد شریفی که به علت مصدومیت در تمرینات چند روز اخیر تیمش غایب بود، در فهرست پرسپولیس برای ملاقات امروز حضور دارد.

رضا درویش و بیژن ذوالفقارنسب مدیرعامل و رئیس تازه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در استادیوم حاضر شدند تا از نزدیک نظاره گر عملکرد سرخپوشان باشند.

برخلاف شایعات مطرح شده در مورد ادامه همکاری کارگزار پرسپولیس با این باشگاه، تبلیغات محیطی در ملاقات امروز سرخپوشان مانند مسابقات گذشته به وسیله کارگزار باشگاه اجرا شد.

یحیی گل محمدی و افشین پیروانی در مراسم پیش از شروع بازی به سمت نیمکت فجرسپاسی رفتند و با مربیان این تیم عکس یادگاری گرفتند.

ایمان صادقی، شهرام گودرزی، عرفان معصومی و چند بازیکن است به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و با مربیان این تیم به خوش و بش پرداختند.

ماریو تات و ملادن از اعضای کادرفنی تیم ملی فوتبال در استادیوم آزادی حضور دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه ملاقات پرسپولیس ، فجرسپاسی، غایبان پرشمار و بازگشت یک مصدوم، انتها یک شایعه با اجرای تبلیغات محیطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه ملاقات پرسپولیس ، فجرسپاسی، غایبان پرشمار و بازگشت یک مصدوم، انتها یک شایعه با اجرای تبلیغات محیطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید