جابه جایی پست هوایی برق در یک خیابان پرتردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، پست هوایی برق تقاطع خیابان های عبید زاکانی و خیابان شهید حسین نژاد در منطقه17 جابه جا شد تا رانندگان با امنیت کامل تردد نمایند.

جابه جایی پست هوایی برق در یک خیابان پرتردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، شهردار منطقه17 درباره دلایل جابه جایی این پست برق گفت: پس از اجرای طرح تغییر جهت حرکتی خودروها در خیابان شهید رشیدی دنیا که حدفاصل خیابان های شهید فریدون احمدی تا شهید مهمان نوازان انجام شد، خیابان شهید حسین نژاد که در ضلع شمالی روگذر خط آهن تهران- تبریز نهاده شده است و پیش از اجرای این طرح بدون تردد خودرو بود، زیر بارترافیکی رفت.

رضا شنگی با اشاره به تردد خودروها و ایجاد ترافیک در این خیابان به خصوص حدفاصل خیابان های شهید مهمان نوازان تا عبیدزاکانی اضافه نمود: در وسط این معبر، پست هوایی برق به صورت معارض وجود داشت که منجر به حادثه خیز شدن خیابان حسین نژاد و کند و ناایمن شدن تردد خودروها شده بود. به همین علت، جابه جایی پست برق در دستورکار شهرداری منطقه نهاده شد.

وی ادامه داد: با تدابیر اتخاذ شده و پیگیری ها و تعامل همکاران ما در ناحیه3 و معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه با اداره برق رودکی، این پست هوایی برق و متعلقات آن از تقاطع خیابان های عبیدزاکانی و شهید حسین نژاد جابه جا شد.

به گفته شنگی، شهروندان و رانندگان پس از اجرای این طرح تردد ایمن و روانی در خیابان شهید حسین نژاد دارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جابه جایی پست هوایی برق در یک خیابان پرتردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابه جایی پست هوایی برق در یک خیابان پرتردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید