تیراندازی در ایالت اوهایو آمریکا ، 3 نفر کشته و 5 تن زخمی شدند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، در حادثه تیراندازی در ایالت اوهایو واقع در آمریکا، 3 نفر کشته و 5 تَن زخمی شدند.

تیراندازی در ایالت اوهایو آمریکا ، 3 نفر کشته و 5 تن زخمی شدند

به گزارش گروه حوادث نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، شبکه تلویزیونی سی ان ان امروز یکشنبه در گزارشی گفت که در حادثه تیراندازی در یک کلوپ شبانه در اوهایو واقع در امریکا، 8 نفر کشته و زخمی شدند.

بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، پلیس آمریکا در این خصوص گفت: بر اثر تیراندازی در یک کلوپ شبانه در یانگ ستون (Youngstown) در غرب ایالت اوهایو که اوایل امروز رخ داد ، 3 نفر کشته و 5 فرد دیگر نیز زخمی شدند.

این حادثه ساعت 2 بامداد به اداره پلیس گزارش شد.

تا کنون هیچ فردی در این خصوص بازداشت نشده است.

به گزارش مهر، در حالی که روزانه خبرهای متعددی در خصوص تیراندازی در آمریکا و آمار بالای جان باختگان در این حوادث منتشر می شود؛ اما لابی قدرتمند سلاح در آمریکا اجازه نمی دهد که قانونی در خصوص اعمال محدودیت برای در اختیار داشتن سلاح در این کشور تصویب شود.

در دسترس بودن سلاح گرم در آمریکا و فروش انواع مختلف آن در فروشگاه ها سبب شده تا اغلب مردم سلاح گرم در اختیار داشته باشند به همین دلیل آمار قتل در این کشور با استفاده از سلاح گرم بسیار بالا است.

این شرایط رفته رفته تبدیل به یک بحران شده به طوری که تیراندازی در آمریکا به سوی مردم بی دفاع تبدیل به موضوعی همیشگی شده و سالانه هزاران نفر در این کشور بر اثر اصابت گلوله کشته می شوند.

منبع: جام جم آنلاین

به "تیراندازی در ایالت اوهایو آمریکا ، 3 نفر کشته و 5 تن زخمی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی در ایالت اوهایو آمریکا ، 3 نفر کشته و 5 تن زخمی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید