تصویب کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع سوخت و CNG در کشور

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور در جلسه امروز این کمیسیون تصویب شد.

تصویب کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع سوخت و CNG در کشور

به گزارش گروه سیاسی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی، گفت: در این جلسه طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور مورد بحث و آنالیز نهاده شد و همچنین کلیات آن به تصویب رسید و قرار بر این شد که جزئیات این طرح با اعمال نظر کمیته نفت کمیسیون انرژی آنالیز گردد.

وی اعلام کرد: همچنین لایحه تأسیس نهاد مستقل تنظیم گر بخش برق به عنوان کمیسیون فرعی در جلسه امروز کمیسیون انرژی مورد بحث و آنالیز نهاده شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی توضیح داد: شرایط افت فشار میدان پارس جنوبی با حضور نماینده ای از شرکت نفت و گاز مورد بحث و آنالیز نهاده شد و سناریوهای مختلف برای جبران این افت فشار در سال های آینده تحلیل و آنالیز شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: احداث خطوط لوله موازی که بتوانند با کاهش قطر لوله ها و انتقال به وسیله خطوط موازی، افت فشار را جبران نمایند یا تعبیه کمپرسورهای دریایی برای جبران فشار مورد احتیاج از سناریوهای مطرح شده است که گزارش تفصیلی آن باید در جلسات بعدی ارائه گردد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان وزارت نفت در حال برنامه ریزی برای جبران این افت فشار هستند تا در سال های آینده با مشکل کمبود گاز روبرو نشویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تصویب کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع سوخت و CNG در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب کلیات طرح الزامات اجرایی توزیع سوخت و CNG در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید