تست دوباره برای داوران مردودی فوتبال، کرمانشاهی: به خاطر بیماری مادرم تمرینات خوبی نداشتم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، داوران مردود شده در صورت برگزاری لیگ برتر فوتبال در ماه مرداد امکان قضاوت در هفته های ابتدایی را نخواهند داشت.

تست دوباره برای داوران مردودی فوتبال، کرمانشاهی: به خاطر بیماری مادرم تمرینات خوبی نداشتم

به گزارش خبرنگار ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فدراسیون فوتبال روز گذشته بیان کرد که دوره توجیهی و دانش افزایی پیش فصل داوران و یاری داوران لیگ برتر فوتبال شنبه زیر نظر محمدصالح سوبخیدین، مدرس فیفا در هتل آزادی برگزار گردید و پس از آن شرکت نمایندگان تست های آمادگی جسمانی خود را در استادیوم دستگردی پشت سر گذاشتند. از 127 داور شرکت نماینده (45 داور و 82 یاری داور) در این دوره، 9 داور و 10 یاری داور نتوانستند این تست ها را با موفقیت پشت سر بگذارند.

قرار است در یک ماه آینده بار دیگر به داوران مردودی فرصت داده و از آنها تست گرفته گردد، اما در صورت شروع لیگ برتر در مرداد ماه، این داوران چند هفته ابتدایی لیگ را از دست خواهند داد.

کرمانشاهی یکی از داوران مردودی در این باره به خبرنگار ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال گفت: به علت بیماری مادرم در این مدت نتوانستم تمرینات خوبی انجام دهم و به احترام کلاس ها در تست های آمادگی شرکت کردم. اکنون در بیمارستان بر بستر مادرم هستم و از مردم می خواهم که برای مادرم دعا نمایند. با توجه به شرایطی که وجود دارد، در اواخر شهریور امکان حضور در مسابقات را خواهم داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تست دوباره برای داوران مردودی فوتبال، کرمانشاهی: به خاطر بیماری مادرم تمرینات خوبی نداشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست دوباره برای داوران مردودی فوتبال، کرمانشاهی: به خاطر بیماری مادرم تمرینات خوبی نداشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید