تجهیز مجتمع بین راهی ابرکوه به شبکه گاز

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی یزد گفت: یک مجتمع بین راهی در ابرکوه با اعتبار 3میلیارد ریال به شبکه گاز مجهز شد.

تجهیز مجتمع بین راهی ابرکوه به شبکه گاز

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد، محمد میرشمسی، معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد، روز چهارشنبه ششم آذرماه 98 گفت: به منظور تامین زیرساخت های صنعت گردشگری در مناطق کم برخوردار شبکه گاز یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در ابرکوه تکمیل و بهره برداری شد.

او اضافه کرد: برای اجرا و تکمیل شبکه گاز این مجتمع بین راهی، 3میلیارد ریال در قالب اسناد مالی غیر نقدی توسط پیمانکار هزینه و اجرا شده است.

میرشمسی اظهار کرد: تامین زیر ساخت های صنعت گردشگری استان و توسعه موارد مربوط به حمل و نقل گردشگران و ایجاد امکانات بین راهی مناسب در مسیرهای شریانی و مواصلاتی تاثیر زیادی بر رونق این صنعت دارد.

معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد اضافه کرد: اجرای زیرساخت های مورد احتیاج صنعت گردشگری با رویکرد تقویت مناطق کم برخوردار و حمایت از فعالان و سرمایه گذاران، باعث رونق این صنعت و حفظ و ایجاد اشتغال و اثرات مثبت مالی بر جامعه محلی و منطقه گردشگر پذیر می گردد.

معاون سرمایه گذار و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان اضافه کرد: سال گذشته 16 مورد زیرساخت عمرانی در استان اجرا، تکمیل و بهره برداری شده است .

منبع: میراث آریا

به "تجهیز مجتمع بین راهی ابرکوه به شبکه گاز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیز مجتمع بین راهی ابرکوه به شبکه گاز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید