تارتار: دود توقعات بالا از نفت می تواند به چشم تیم برود، آرزویمان، بردن پرسپولیس است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید که توقعات بالا از این تیم هم می تواند به نفع و هم به ضررش باشد.

تارتار: دود توقعات بالا از نفت می تواند به چشم تیم برود، آرزویمان، بردن پرسپولیس است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مهدی تارتار، سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پس از بازی امروز (آدینه) تیمش مقابل نساجی که با تساوی بدون گل به انتها رسید، اظهار کرد: ابتدا به خاطر حادثه زلزله آذربایجان شرقی تسلیت می گویم. در رابطه با بازی عرض می کنم که بازی دو نیمه متفاوت شد. در نیمه اول بازی را خوب آغاز کردیم و بازی در اختیار ما بود اما در نیمه دوم با تغییراتی که نساجی ایجاد کرد، بازی متعادل شد و آن ها خطرناک تر از ما هم بازی کردند. دفاع نساجی روز خوبی پشت سر گذاشت و اجازه نفوذ به ما ندادند و نتوانستیم موقعیت های خوبی ایجاد کنیم. آن ها دروازه بان باتجربه ای هم جذب کردند. فکر می کنم نتیجه مساوی نتیجه عادلانه ای بود. ما فقط شرمسار طرفدارانمان شدیم که از دقیقه یک ما را تشویق کردند. ان شاءالله بتوانیم در بازی های بعدی شادشان کنیم.

او درباره بازی ندادن به چند بازیکن تیمش شرح داد: پیغام ملکیان در بازی های گذشته مان آسیب دید و چند روز هم برای فیزیوتراپی به تهران رفت. ما در پست های مختلف چند بازیکن هم سطح داریم و از بازیکنان دیگر به جای ملکیان استفاده کردم که آن ها در شرایط بازی قرار بگیرند. ما باید نیروهایمان را در شرایط مسابقه قرار دهیم. بازیکنان مان امروز جانانه جنگیدند اما همانطور که قبلا گفتم، نساجی جزو پنج، شش تیمی است که فوتبال خوبی بازی می نماید.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره افت تیمش در نیمه های دوم بازی ها بیان نمود: ما فعلا بالاتر از هدف گذاری مان هستیم. ما فقط باید سهمیه مان را در لیگ برتر حفظ کنیم. شرایط ما در بازی هایی که تیم ها بسته بازی می نمایند، سخت است. برای تغییرات تاکتیکی باید نیرو داشته باشیم. امروز فرزاد حاتمی را نداشتیم و نتوانستیم به بازی مستقیم تغییر تاکتیک بدهیم. مجبور شدیم که روی زمین و پله به پله جلو برویم. این که توقعات به این میزان بالا رفته هم می تواند به نفع ما و هم به ضرر ما باشد. ممکن است که دود این قضیه به چشم تیم برود.

تارتار در ادامه درباره اشتباهات بازیکنانش گفت: ما می خواهیم بازیکنانمان فوتبال بازی نمایند. ما در خوزستان هستیم و باید فوتبال بازی کنیم. اگر قرار باشد به زیر توپ بزنیم، طرفداران مان ناراضی می شوند. البته باید در بعضی بازی ها تغییر روش دهیم تا زودتر به محوطه حریف برسیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا نفت احتیاج به جذب مهاجم در نیم فصل دارد، اظهار کرد: حتما. چون ما آخرین تیمی بودیم که خود ما آمدیم. آن موقع موجودی بازار همین چیزی است که جذب کردیم. البته عماد میرجوان جزو بازیکنان خوب نفت است و در سال های گذشته بالای چهار، پنج گل زده است. برای مثال شما به آمار پریرا در فولاد نگاه کنید که با آن هزینه تنها یک گل در 10 بازی زده است. به هرحال قیمت مهاجم بالا است و ما توانایی زیادی نداریم. ما یک مهاجمی می خواستیم که به شهر خودرو رفت. رقم درخواستی او حدود سه میلیارد تومان بود. باید توقعات به جا باشد. ما می خواهیم سهمیه مان را حفظ کنیم و با بضاعتی که داشتیم، 12 بازی است که نباختیم. سال قبل همه روی سه امتیاز بازی با نفت حساب باز نموده بود. در حال حاضر شخصیت نفت شکل گرفته است و باید اجازه دهیم که در نیم فصل تیم را تقویت کنیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره بازی آینده با پرسپولیس گفت: الان زود است که راجع به بازی پرسپولیس صحبت کنم چون دو هفته دیگر است. به هر حال ما در هر بازی برای برد به میدان می رویم. سال جاری باتوجه به عملکردی که داشتیم و نتایجی که قبلا مقابل پرسپولیس کسب کردیم، یکی از آرزوهایمان این است که پرسپولیس را شکست دهیم. این موضوع را صادقانه عرض می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تارتار: دود توقعات بالا از نفت می تواند به چشم تیم برود، آرزویمان، بردن پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: دود توقعات بالا از نفت می تواند به چشم تیم برود، آرزویمان، بردن پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید