برندسازی آب های گرم معدنی در اردبیل برنامه ریزی می گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برنامه ریزی برای برندسازی آب های گرم معدنی در این استان اطلاع داد.

برندسازی آب های گرم معدنی در اردبیل برنامه ریزی می گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، صغری فرشی سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل، امروز دوشنبه 16 مهر در جلسه همفکری ساماندهی آب های گرم استان توضیح داد: آب های گرم یکی از ظرفیت های کم نظیر گردشگری اردبیل است.

او اضافه نمود: لازم است مطالعات آب های گرم بر مبنای قابلیت های کم نظیر از جمله داغ ترین و اسیدی ترین عملیاتی شده و در ادامه نسبت به برندسازی اقدام کرد.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان متذکر شد: این استان می تواند پایلوت طرح های گردشگری پیرامون آب های گرم معدنی باشد.

فرشی در مورد پیشنهاد ایجاد دفتر مطالعات آب های گرم اضافه نمود: این مهم پذیرفته و مورد حمایت اداره کل میراث فرهنگی استان است و لازم است تاسیسات گردشگری با موضوع آب های گرم نیز افزایش یابد.

او با تاکید به اینکه در فاز نخست مطالعه جامع ویژگی های آب های گرم ضرورت دارد، ادامه داد: علاوه بر این گردشگری با موضوع آب پشت سدها نیز از توانمندی های استان محسوب می گردد و جهت تقویت آن برنامه هایی در دست تدوین است.

منبع: میراث آریا

به "برندسازی آب های گرم معدنی در اردبیل برنامه ریزی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برندسازی آب های گرم معدنی در اردبیل برنامه ریزی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید