افاضلی: از طرفداران استقلال هرچه نباید را شنیدم، زورم نرسید حق پارس جنوبی را بگیرم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فقط یک تیم 27 امتیازی داریم، سایپا است که ما را شکست داد و به خاطر تفاضل گل از ما بالاتر است. ما سه بازی پشت سر هم در تبریز داریم. مطمئن هستم در این سه بازی نیاز به سه امتیاز داریم و در آن ها سه امتیاز لازم را به دست می آوریم.

افاضلی: از طرفداران استقلال هرچه نباید را شنیدم، زورم نرسید حق پارس جنوبی را بگیرم

سرمربی سابق تیم پارس جنوبی جم گفت: نیاز به زور سازمانی داشتیم نه اینکه من یک نفری جلوی ایران بیفتم و از طرفداران استقلال هر چه نباید بشنوم را بشنوم.

به گزارش فارس، هومن افاضلی در خصوص شرایط سلامتی خودش پس از ابتلا به کرونا گفت: خدا لطف کرد و برگشتم. تقریبا می توانم بگویم چنین تجربه ای را در زندگی ام نداشتم. بیمارستان زیاد رفتم و جراحی داشته ام ولی این بار یک مسئله کاملا متفاوت بود.

افاضلی در خصوص اینکه در پارس جنوبی کار می کرد و به یکباره سر از تیم ماشین سازی درآورد، مطرح کرد: من آن تیم را یک تنه مدیرت می کردم. هیچ کس از هیچ کجا یاریی نمی کرد. وقتی یک نفر مسئولیت همه چیز را برعهده می گیرد طبیعی است بقیه نگاه می نمایند و می بینند کار انجام می گردد. وقتی شما خودتان را کنار می کشید آدم ها باید جلو بیایند و مسئولیت بپذیرند. بعد از رفتن من خوشبختانه این رخ داد. آدم های زیادی آمدند و سعی کردند به تیم یاری نمایند. بنابراین فکر می کنم پارس جنوبی از این حیث سود کرد.

وی در خصوص اینکه شرایط پارس جنوبی را از قبل می دانسته و بعد به این تیم وارد شده گفت: بله می دانستم شرایط چگونه است ولی این مساله خیلی طولانی شد چون وقفه بین مسابقات افتاد. مساله بعدی این است که به ما قول های زیادی دادند که یکسری از کارها انجام می گردد ولی این اتفاق نیفتاد. ما هر روز باید با آدم هایی که حق و حقوق شان را ندادند سر و کله می زدیم. این کار سختی است. بعد از یک مدت وقتی شما از طرف اشخاص دیگری به بچه ها قول می دهید و اتفاقی نمی افتد اعتبار خودتان را از دست می دهد.

افاضلی در اشاره به انجام نشدن بازی پارس جنوبی و استقلال توضیح داد: به غیر از این، مساله ای که کار من را سخت کرد بازی با استقلال بود. خیلی مشکل است شما یک نفری سعی کنید برعلیه یک ساختار سیستماتیک مبارزه کنید و حق تیم را بگیرید. ما واقعا نیاز داشتیم مثل همه جاهای دیگر زور سازمانی داشته باشیم نه اینکه من یک نفری جلوی ایران بیفتم و از طرفداران استقلال هر چه نباید بشنوم را بشنوم و هیچ کس هم نباشد که بگوید چه اتفاقی افتاده است.

وی در گفت و گو با شبکه سوم سیما، در خصوص اینکه چرا نماند تا از حق پارس جنوبی حمایت کند گفت: من دیدم شرایط به گونه ای است که زورم نمی رسد حق تیمم را بگیرم.

افاضلی در خصوص اینکه آیا این تصمیم، شانه خالی کردن نیست گفت: نه من که تبعاتش را پرداخت کردم ولی مساله این است که شما به جایی می رسید که فکر می کنید بقیه باید متوجه شوند سهم خودشان را برعهده بگیرند و وقتی بیرون آمدم این رخ داد.

سرمربی ماشین سازی در خصوص دو شکست متوالی این تیم و اینکه خطر سقوط تهدیدش می نماید مطرح کرد: فقط یک تیم 27 امتیازی داریم، سایپا است که ما را شکست داد و به خاطر تفاضل گل از ما بالاتر است. ما سه بازی پشت سر هم در تبریز داریم. مطمئن هستم در این سه بازی نیاز به سه امتیاز داریم و در آن ها سه امتیاز لازم را به دست می آوریم.

وی ادامه داد: طرفداران ماشین سازی خیالشان راحت باشد. دغدغه نداشته باشند. مطمئن باشند این تیم سال جاری سهمیه لیگ رجحان را حفظ می نماید اما چیزی که می خواهم به همه مردم بگویم این است که این بیماری بسیار وحشتناک است. خیلی سریع می تواند شرایط انسان را از شرایط نرمال به جایی برساند که شما حتی فکرش را نمی کنید. بنابراین خواهش می کنم همه مردم ایران از خودشان، بزرگترهای فامیلیشان و بچه های خانواده شان مراقبت نمایند. فاصله های اجتماعی و توصیه های بهداشتی را کاملا جدی بگیرند. التماس می کنم مواظب باشند چون بیماری وحشتناکی است.

منبع: عصر ایران

به "افاضلی: از طرفداران استقلال هرچه نباید را شنیدم، زورم نرسید حق پارس جنوبی را بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افاضلی: از طرفداران استقلال هرچه نباید را شنیدم، زورم نرسید حق پارس جنوبی را بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید