اعلام برنامه های پلیس راهور تهران عظیم در هفته نیروی انتظامی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب، از برگزاری و اجرای برنامه های خاص پلیس راهور تهران عظیم در ایام هفته نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اطلاع داد.

اعلام برنامه های پلیس راهور تهران عظیم در هفته نیروی انتظامی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرهنگ علی همه خانی در تبادل نظر با مهر اظهار کرد: پلیس راهور فاتب در ایام برگزاری هفته ناجا که از 27 مهرماه 1399 شروع و تا دوم آبان ماه ادامه دارد برنامه های گوناگون و متنوعی را پیش بینی و در نظر گرفته است که با توجه به نامگذاری هر یک از روزها با پیغامی خاص از طرف ستاد ناجا، اقدامات و برنامه های پلیس راهور فاتب نیز اجرا می گردد.

وی گفت: ستاد ناجا شعار سال جاری هفته ناجا را با هم برای امنیت و سلامت انتخاب کرده است و برای هر یک از روزها نیز پیغام متناسبی را منتخب کرده است و روزهای هفته ناجا سال 99 با عنوان حفظ ارزش ها، ولایت مداری، پلیس در تراز انقلاب اسلامی شروع می گردد.

سرهنگ همه خانی ادامه داد: در روز اول این هفته که روز 27 مهرماه است و با شعار اقتدار توأم با رأفت، هوشمندی و خدمت صادقانه شروع می گردد پلیس راهور فاتب با حضور کارکنان خود در بوستان ولایت ورزش صبحگاهی کارکنان خود را در برنامه این روز گنجانده که این برنامه در آن روز اجرا خواهد شد و در ادامه برنامه های این روز، امضای تفاهم نامه بین پلیس راهور تهران عظیم با مسیریاب رتا را خواهیم داشت.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب اضافه نمود: در روز دوشنبه 28 مهرماه که با شعار مشارکت عمومی، پیشگیری اجتماعی و توسعه امنیت برگزیده شده است شروع به کار پلیس دوچرخه سوار را در منطقه 7 پلیس راهور فاتب شاهد خواهیم بود که با حضور رئیس پلیس راهور فاتب سردار محمد حسین حمیدی برگزار و شهردار منطقه 7 نیز در این مراسم شرکت خواهد نمود و در این روز کارکنان پلیس راهور فاتب با حضور در محل اهدای خون که در ستاد پلیس راهور فاتب معین شده اقدام به امر خداپسندانه اهدای خون خواهند کرد.

این مقام انتظامی اضافه نمود: عنوان روز سه شنبه 29 مهر امنیت مالی، یاری به فراوری، آسایش عمومی است که این روز با اجرای برنامه مانور موتورسواران قانونمند شروع می گردد و 100 نفر از موتورسواران نمونه به سمت معابر از پیش معین شده شهر تهران حرکت می کنند. همچنین در ادامه برنامه های این روز برگزاری مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی را با دعوت از رانندگان منتخب حمل و نقل عمومی و با حضور معاون محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خواهیم داشت که به نفرات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

سرهنگ همه خانی بیان داشت: روز چهارشنبه 30 مهر نیز آموزش همگانی، نظم و قانون مداری، فرهنگ ترافیک نامگذاری شده است. همچنین در این روز و با حضور فرمانده انتظامی تهران عظیم در ستاد پلیس راهور فاتب، از پیشکسوتان کارشناسان تصادفات اخطاریه نویس ها، اپراتورهای مراکز و رجحانن های راهور تجلیل به عمل خواهد آمد و نیز در یکی از هنرستان های دخترانه با مسابقه کاریکاتور و نقاشی و شعر با موضوعات ترافیکی در سطح هنرستان های شهر تهران و با سخنرانی رئیس آموزش و پرورش منطقه 10 تهران انجام می گردد.

وی اضافه نمود: پنجشنبه اول آبان ماه در روز شمار هفته ناجا، شعار مرزبانی، ایثار وجوانمردی، همگامی با مرزنشینان لحاظ شده است که در این روز به نفرات رجحان که در مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب شرکت کرده بودند توسط هئیت رئیسه و رئیس عقیدتی سیاسی پلیس راهور فاتب جوایزی اهدا خواهد شد. و ادامه برنامه های این روز کارکنان پلیس راهور تهران عظیم با کوهپیمایی در ارتفاعات توچال برنامه های این روز را ادامه خواهند داد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب گفت: روز آدینه دوم آبان عنوان سلامت خانواده، فضای مجازی پاک، جامعه امن در نظر گرفته شده که در این روز تجلیل از خانواده شهدا را در برنامه به مانند روزهای قبل داریم.

وی بیان داشت: البته مسابقه پیغامکی با عنوان رانندگی با موتورسیکلت در شرایط جوی غیر عادی نیز به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا برگزار گشت که حدود 120 هزار نفر در آن شرکت نمودند و پس از معین شدن نفرات برتر به هر یک از آنان جوایزی اهدا خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "اعلام برنامه های پلیس راهور تهران عظیم در هفته نیروی انتظامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه های پلیس راهور تهران عظیم در هفته نیروی انتظامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید