از رقیبان عقب مانده ایم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - سرمربی تیم ملی امید معتقد است تیمش احتیاج به بازی های محبت آمیز بیشتری دارد و هم اکنون از رقبا عقب هستند.

از رقیبان عقب مانده ایم

به گزارش ایسنا، مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم ملی امید پس از فزونی 3 بر یک تیمش برابر پرسپولیس در ملاقاتی محبت آمیز در جمع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال اظهار کرد: یک اردوی کوتاه مدت را برگزار کردیم. با بازیکنان زیر 21 سال این اردو برگزار گردید زیرا هدف ما استفاده کردن از بازیکنانی است که بتوانند در المپیک بازی نمایند و دو ملاقات محبت آمیز خوب در این اردو داشتیم. کم کم به اهدافی که داریم نزدیک می شویم اما از رقبای خود عقب هستیم. همین الآن در کشور امارات و در دوبی کاپ، 12 تیمی که در مسابقات نهایی حضور دارند، تورنمنت محبت آمیز ای را برگزار می نمایند و ما در آن غایب هستیم.

وی ادامه داد: از نظر تجربه بین المللی، بازیکنانمان تجربه کافی ندارند. اگر بازی های تدارکاتی بیشتری داشته باشیم، بازیکنانم حرف های بیشتری برای گفتن خواهند داشت.

مهدوی کیا درباره این که قرار بود این ملاقات در استادیوم آزادی برگزار گردد، شرح داد: ابتدا قرار بود در آن جا برگزار گردد، اما به علت مسائل اقتصادی در استادیوم آزادی برگزار نشد.

سرمربی تیم ملی امید درباره مسائل اقتصادی و بعلاوه امکانات این تیم شرح داد: ما امکانات خوبی مثل زمین تمرین و هتل داریم اما بازی های تدارکاتی می خواهیم. این بازیکنان جوان هستند و بیشترا در تیم های باشگاهی خود بازی نمی نمایند یا کمتر بازی می نمایند. متاسفاته باتوجه به دیرتر تمام شدن لیگ، ما فرصت زیادی نداریم و نیاز به اردوهای بیشتر و بازی های تدارکاتی داریم. فعلا از رقبای خود عقب هستیم اما استعدادهای خوبی داریم.

مهدوی کیا در مورد راه یافتن این تیم به المپیک بیان کرد: رفتن به المپیک آسان نیست و اگر راحت بود، ما حسرت 40، 50 ساله نداشتیم. در دوره های قبلی بیشتر بازیکنان در باشگاه شان فیکس بودند و باتوجه به سیاستی که به خرج دادیم، تنها 2 بازیکن زیر 21 سال هستند که در باشگاهشان فیکس هستند. کار سختی داریم زیرا رقبا از ما جلوتر هستند. کشورهایی مثل ژاپن، قطر، کره جنوبی و حتی قطرسال ها است که کار می نمایند و فکر می کنم قطر در این چند سال حداقل 20 بازی محبت آمیز برگزار نموده است. از رقبای خود عقب هستیم اما به این استعدادها ایمان دارم.

وی درباره دعوت شدن به مراسم قرعه کشی جام جهانی گفت: ابتدا خوشحالم که تیم ملی توانست به جام جهانی صعود کند و به جامعه فوتبالی تبریک می گویم. امیدوارم تیم ملی کار سختی در جام جهانی نداشته باشد و در قرعه خوبی بیفتد. من هم به عنوان سفیر فیفا دعوت شده ام و در این مراسم حضور پیدا خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "از رقیبان عقب مانده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از رقیبان عقب مانده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید