ادامه صف کشی دموکرات ها علیه سندرز

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، فارس نوشت: یکی کاندیدای سابق رقابتهای درون حزبی دموکراتها گفت از جو بایدن، کاندیدای حاضر در صحنه رقابت حمایت می کند.

ادامه صف کشی دموکرات ها علیه سندرز

کوری بوکر سناتور نیوجرسی و کاندیدای پیشین انتخابات ریاست جمهور آمریکا، کاندید مورد حمایت خود را معرفی کرد.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، بوکر روز دوشنبه اظهار داشت از جو بایدن کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا جهت رویارویی با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا حمایت می کند.

این سناتور دموکرات در پیامی توئیتری نوشت: پاسخ نفرت پراکنی و تفرقه، حاکمیت مجدد روح هدف مشترک داشتن است.

وی اضافه نمود: جو بایدن نه تنها پیروز خواهد شد بلکه نشان خواهد داد عوامل اتحاد از عوامل تفرقه بیشتر هستند. او غرور و افتخار را به کاخ سفید باز می گرداند و بر مسائل بزرگی که داریم چیره می شود. به همین دلیل است که به تأیید جو افتخار می کنم.

حمایت بوکر از بایدن در حالی انجام می شود که روز گذشته کاملا هریس سناتور نیویورک و از دیگر کاندیدهای انصرافی دموکرات ها نیز حمایت خود از بایدن را اعلام کرده بود.

هریس چندی قبل به دلیل ناتوانی در جذب کمک های مالی، از کارزار نامزدهای دموکرات انتخابات 2020 کنار کشید.

نامزدهای دیگر حزب دموکرات که از رقابت های درون حزبی کناره گیری کرده اند، از بایدن حمایت کرده اند. الیزابت وارن اما تا به امروز از کسی حمایت نکرده است.

بر اساس نظرسنجی شبکه سی ان ان در میان رأی دهندگان به دموکرات ها در آمریکا که امروز (دوشنبه) منتشر شد، بایدن با اختلافی دو رقمی از سندرز رقیب دموکرات خود جلو افتاده است.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "ادامه صف کشی دموکرات ها علیه سندرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه صف کشی دموکرات ها علیه سندرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید