ترامپ خود را برنده اصلی مناظره انتخاباتی دانست

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران : رییس جمهور آمریکا گفت: با هر معیاری من در مناظره دیشب برنده شدم. به نظرم بایدن بسیار ضعیف بود. بر اساس همه نظرسنجی هایی که من مشاهده کردم ما مناظره را برنده شدیم.

ترامپ خود را برنده اصلی مناظره انتخاباتی دانست

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال به نقل از نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا خود را برنده مناظره انتخاباتی دیشب با جو بایدن، رقیب دموکراتش دانست.

بر این اساس، ترامپ گفت: با هر معیاری من در مناظره دیشب برنده شدم. به نظرم بایدن بسیار ضعیف بود. بر اساس همه نظرسنجی هایی که من مشاهده کردم ما مناظره را برنده شدیم. من از مناظره با او هیچ هراسی ندارم.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر تاکید نمود: جو بایدن در انتخابات پیروز نمی گردد و در کاخ سفید نخواهد بود.

ترامپ در مناظره دیشب حاضر به محکومیت اقدامات گروه های نژادپرست نشد. با این حال، وی امروز گفت: یک سازمان در آمریکا که به عنوان گروهی نفرت پراکن شناخته می گردد باید کنار برود و اجازه دهد ماموران اجرای قانون، کار خود را بکنند.

ادعای ترامپ درحالی مطرح می گردد که نظرسنجی شبکه سی ان ان از پیروزی قاطع جو بایدن حکایت داشت. با این حال، با توجه به تنش ها شدید میان دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری، کارشناسان اعلام کردند مردم آمریکا بازندگان اصلی نخستین مناظره میان این دو نفر بودند.

منبع: اقتصادنیوز

به "ترامپ خود را برنده اصلی مناظره انتخاباتی دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ خود را برنده اصلی مناظره انتخاباتی دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید