شروع عملیات اجرایی 7 پروژه آموزشی در سیستان و بلوچستان

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - عملیات اجرایی 7 پروژه آموزشی در شهرستان های خاش، تفتان، سوران و مهرستان سیستان و بلوچستان با حضور معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور شروع شد.

شروع عملیات اجرایی 7 پروژه آموزشی در سیستان و بلوچستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، عملیات ساخت هفت پروژه آموزشی شامل سه مدرسه شبانه روزی در شهرستان های تفتان، خاش و سوران؛ دو هنرستان در شهرستان مهرستان و دو مدرسه در شهرستان خاش شروع شد.

داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در آیین کلنگ زنی مجتمع شبانه روزی دانش آموزی عشایری شهرستان سوران گفت: یکی از کارهای اصلی در طی این سال ها که در سازمان نوسازی مدارس شکل گرفته رسیدگی به فضاهای آموزشی عشایری کشور است.

وی گفت: اولویت ما در سال 1400، ساماندهی و احداث فضاهای آموزشی عشایری است، امروز که در خدمت شما هستیم این پروژه ها شروع شده است و امیدواریم که با توجه به تامین اعتبار خوبی که انجام شده و با یاری همکاران ما در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان این پروژه ها در اسرع وقت انجام گردد.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور اضافه کرد: در مورد ساماندهی شرایط آموزشی دانش آموزان عشایر، علاوه بر بهبود شرایط مدارس عشایری، احداث مدارس شبانه روزی است بر اساس آنالیز های کارشناسان در دستور کار قرار گرفته است.

ورناصری احداث هنرستان های فنی و حرفه ای و کار دانش را نیز از جمله اقدامات دیگر برشمرد و گفت: امیدواریم با توجه ویژه ای که دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این موضوع دارند، توسعه هنرستان ها در استان سیستان و بلوچستان هر چه سریعتر عملیاتی گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شروع عملیات اجرایی 7 پروژه آموزشی در سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع عملیات اجرایی 7 پروژه آموزشی در سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید