حاجی میرزایی: مهم ترین عامل پایداری مدارس ماندگار، حفظ کارکرد آن ها است

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، تهران (پانا) - وزیر آموزش وپرورش با حضور در دبیرستان ماندگار البرز، در جریان بازدید از پروژه عمرانی بازسازی و بازسازی موزه، مدرسه البرز، گفت هدف از انجام این پروژه، حمایت از دبیرستان ماندگار البرز، به اسم یکی از افتخارات فضاهای آموزشی کشور است.

حاجی میرزایی: مهم ترین عامل پایداری مدارس ماندگار، حفظ کارکرد آن ها است

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، محسن حاجی میرزایی با حضور در دبیرستان ماندگار البرز، از بخش های مختلف پروژه ساخت موزه، مدرسه البرز بازدید کرد و از نزدیک درروند جریان بازسازی و بازسازی این بنای ماندگار نهاده شد.

در این بازدید وزیر آموزش وپرورش اظهار کرد: طرح بازسازی و بازسازی موزه، مدرسه البرز، در جهت تقویت و پویایی بیشتر مدرسه ماندگار البرز، برنامه ریزی و عملیاتی شده است که با توجه به پیشرفت کار نسبت به مرحله قبل، به نظر می رسد تا قبل از سرانجام دولت، جمع بندی شده و عملیات بازسازی موزه مدرسه ماندگار البرز به سرانجام برسد.

حاجی میرزایی اضافه کرد: هدف از انجام این پروژه حمایت از دبیرستان ماندگار البرز است. مدارس ماندگار به ویژه مدرسه البرز جزو افتخارات ملی آموزش وپرورش کشور است.

وی با اشاره به اینکه مهم ترین عامل پایداری مدارس ماندگار، حفظ کارکرد قبلی آن ها است، توضیح داد: مدرسه البرز باید کارکرد آموزشی داشته باشد و در کنار کارکرد آموزشی، دانش آموزان استان ها و مدار س دیگر بتوانند از فضای این مدرسه بازدید نمایند.

شایان ذکر است؛ ساختمان موزه مدرسه ماندگار البرز، ساختمانی با قدمت بیش از 140 سال است که تا سال گذشته به صورت متروکه در مدرسه البرز واقع شده بود و هم اکنون به دستور وزیر آموزش وپرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، احیا و 70 درصد کارهای بازسازی و عمرانی آن انجام و باقی کارها در دست اقدام است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "حاجی میرزایی: مهم ترین عامل پایداری مدارس ماندگار، حفظ کارکرد آن ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاجی میرزایی: مهم ترین عامل پایداری مدارس ماندگار، حفظ کارکرد آن ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید