گل محمدی: با جدایی بشار رسن به شدت مخالفم ، امیدوارم مشکل خلیل زاده و نادری حل گردد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرمربی پرسپولیس گفت: تاکید می کنم به شدت با جدایی بشار عزیز مخالفم و مخالفت من را همه می دانستند، امیدوارم او هر چه زودتر این پیشنهاد قطری را فراموش کند.

گل محمدی: با جدایی بشار رسن به شدت مخالفم ، امیدوارم مشکل خلیل زاده و نادری حل گردد

به گزارش گروه ورزشی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پیغام مهمی خطاب به طرفداران علاوه بر تاکید بر مخالفت خود با جدایی بشار رسن و سایر بازیکنان، ابراز امیدواری کرد مسائل تیم به زودی حل گردد.

در این پیغام آمده است:

با توجه به نگرانی های طرفداران عزیز ذکر بعضی نکات را ضروری می دانم:

باشگاه امروز به بازیکنان فصل قبل گفته برخلاف قول داده شده فعلاً بخاطر مسائل اقتصادی و اولویت در پرداخت به آقای برانکوی عزیز نمی توانیم پرداختی داشته باشیم.

بازیکنان تاریخ ساز و باغیرت تصور می کردند با توجه به اظهارنظرها مبنی بر تامین بدهی به برانکو این مشکل حل شده و پس از دو سه بار منتفی شدن وعده پرداخت به جامانده مطالبات و آپشن ها، 20 مهر حتما طلب شان پرداخت می گردد، اما اکنون معین شده معادلات باشگاه بهم خورده و مبلغ طلب آقای برانکو بطور کامل تامین نشده و همچنین باشگاه اکنون توان پرداخت به آنها را ندارد. بازیکنان زحمتکش تیم هم با آگاهی از این موضوع و مسائل بوجود آمده، در تمرین امروز حضور خواهند یافت.

کاش این مسائل قبل از آغاز تمرینات و موعد پرداخت در یک جلسه مشترک به آنها اعلام می شد. در ضمنً قرارداد اغلب بازیکنان پرافتخار ما یک چهارم پایه قرارداد بعضی تیم ها است و آنها در صورت افتخارآفرینی در لیگ و آسیا حدود 30 تا 50 درصد آپشن دریافت می نمایند. همین نفرات بودند که آپشن های قرارداد لیگ هجدهم را اواخر لیگ نوزدهم و پس از کسر 30 درصد دریافت کردند و نهایت همکاری را با باشگاه خود داشته اند و در زمره تاریخ سازان باشگاه عظیم پرسپولیس هستند و شایسته نهایت احترام و تقدیر؛ فراموش نکنیم این بازیکنان با کمترین امکانات و با از خود گذشتگی توانستند به فینال راه پیدا نمایند. از طرفداران عزیز خواهش می کنم مراقب کسانی که دنبال ایجاد اختلاف بین شما و بازیکنان هستند، باشند.

در ضمن امیدوارم مشکل قرارداد بعضی نفرات باتعصب تیم مثل خلیل زاده، کنعانی زادگان، نادری، رادوشویچ و.... با مذاکرات در فضایی منطقی حل و فصل گردد و هیچ بازیکنی از جمع ما جدا نگردد و پیشنهادات دیگر تیم ها به بعضی نفرات هم دردسرساز نگردد.

تاکید می کنم به شدت با جدایی بشار عزیز مخالفم و مخالفت من با جدایی بشار را همه می دانستند، امیدوارم او هر چه زودتر این پیشنهاد قطری را فراموش کند.

طرفداران عزیز؛ می دانم استرس زیادی متحمل شده اید. حقیقتا خودم هم درددل هایی دارم و همچون شما نگران بعضی مسائل هستم اما ان شاءالله با پیگیری باشگاه و هیئت مدیره، نگاه مثبت بازیکنان و دعا و انرژی مثبت شما یکایک مسائل و چالش ها حل گردد و بتوانیم با تمرکز و آرامش آماده مسابقات شویم. بعضی چالش ها ریشه در مسائل اقتصادی دارد و بعضی هم با انعطاف و پیگیری و آنالیز ان شاءالله حل می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گل محمدی: با جدایی بشار رسن به شدت مخالفم ، امیدوارم مشکل خلیل زاده و نادری حل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: با جدایی بشار رسن به شدت مخالفم ، امیدوارم مشکل خلیل زاده و نادری حل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید