گردشگران گمشده در کویر حلوان طبس پیدا شدند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با هماهنگی نیروی انتظامی عملیات جست و جو و نجات گردشگران آغاز شد و پس از گذشت 14 ساعت از اعزام نیروها به وسیله اعضای خانه هلال روستای حلوان به سرپرستی مسئول خانه هلال، این افراد امروز در کویر حاجی آباد رویت شدند.

گردشگران گمشده در کویر حلوان طبس پیدا شدند

بنابر اعلام جمعیت هلال احمر طبس خراسان جنوبی تعدادی از گردشگران گمشده در کویر حلوان این شهرستان که چند روز قبل به این منطقه آمده بودند، پیدا شدند.

به گزارش ایرنا؛ در پی اعلام مرکز فرماندهی عملیات استان مبنی بر گم شدن احتمالی چند نفر از گردشگران در کویر حلوان، طی هماهنگی با ستاد مدیریت بحران و فرماندهی انتظامی، نیروهای امدادی به منطقه کویر حلوان اعزام شدند.

بنا به این گزارش با هماهنگی نیروی انتظامی عملیات جست و جو و نجات گردشگران آغاز شد و پس از گذشت 14 ساعت از اعزام نیروها به وسیله اعضای خانه هلال روستای حلوان به سرپرستی مسئول خانه هلال، این افراد امروز در کویر حاجی آباد رویت شدند.

شهرستان طبس دارای منطقه ها کویری زیبا از جمله کویر حلوان در بخش مرکزی، کویر منصوریه در بخش دستگردان، کویر پی کوه در بخش دیهوک و کویر پروده است و ورود به آنها باید با شناخت و رعایت نکات ایمنی باشد.

کویر حلوان با وسعت 750 کیلومتر مربع در 80 کیلومتری طبس و در نزدیکی روستای تاریخی به همین نام واقع شده است که در لیست آثار طبیعی ملی کشور به ثبت رسیده است.

منبع: عصر ایران

به "گردشگران گمشده در کویر حلوان طبس پیدا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگران گمشده در کویر حلوان طبس پیدا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید