کومان: ایرلندی ها نمی خواستند فوتبال بازی نمایند، دلیخت و بلیند روی گلی که خوردیم بد عمل کردند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرمربی تیم ملی فوتبال هلند معتقد است بازیکنان ایرلند شمالی نمی خواستند فوتبال بازی نمایند و کیفیت بازی را پایین آوردند.

کومان: ایرلندی ها نمی خواستند فوتبال بازی نمایند، دلیخت و بلیند روی گلی که خوردیم بد عمل کردند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رونالد کومان که تیم تحت هدایتش شب گذشته (پنجشنبه) در مرحله انتخابی یورو 2020 در دیداری خانگی شکست یک بر صفر را با رجحان 3 بر یک عوض کردند و به صدر گروه C این رقابت ها صعود کردند، پس از این بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی NOS هلند گفت: ایرلندی ها نمی خواستند فوتبال بازی نمایند. آنها بازی را به نبردهای تن به تن کشاندند و توپ را به گوشه های زمین می بردند. آنها همچنین در از سرگیری بازی خیلی وقت تلف کردند. داور اما این اجازه را دارد که نسبت به چنین حرکاتی واکنش نشان دهد. ایرلندی ها بازی خشنی از خود به نمایش گذاشتند و همین باعث شد کیفیت بازی خود را از دست بدهند.

وی اضافه نمود: به هر حال پیروزی در این بازی مهم بود. باید در بازی یکشنبه شب مقابل بلاروس هم به پیروزی برسیم، اما زود است که بخواهیم در خصوص آن بازی صحبت کنیم. ما بازی سریع تری از خود ارائه دادیم و فشار بهتری به حریف وارد کردیم اما مدافعان ایرلند شمالی عملکرد خیلی خوبی از خود ارائه کردند.

سرمربی تیم ملی فوتبال هلند در بخش دیگری از صحبت هایش در تمجید از زننده دو گل تیمش در این بازی گفت: ممفیس دپای ناامید شده بود و به دنبال گلزنی بود، اما وقتی کنترل بازی را در دست بگیرید، می توانید چنین عملکردی باکلاسی ببینید.

وی همچنین درباره گلی که تیمش در این بازی دریافت کرد، گفت: بازیکنان ما نباید اجازه آن سانتر را که منجر به گل شد را می دادند. ماتیس دلیخت بد دفاع کرد و دلی بلیند هم متعاقب او در دفع توپ خوب عمل نکرد. خوشبختانه در ادامه بازی پیروز شدیم فضای لازم برای شکست ایرلند را به دست بیاوریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کومان: ایرلندی ها نمی خواستند فوتبال بازی نمایند، دلیخت و بلیند روی گلی که خوردیم بد عمل کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: ایرلندی ها نمی خواستند فوتبال بازی نمایند، دلیخت و بلیند روی گلی که خوردیم بد عمل کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید