کنایه دوباره ابراهیم شکوری به استقلالی ها

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، خبرنگاران: ابراهیم شکوری درباره اتفاقات روز گذشته ای که سبب انتقال امین قاسمی نژاد به تیم استقلال شد و همچنین ادعای فرزاد مجیدی مبنی بر اینکه دربی جابجایی را بردیم، گفت: بار ها اعلام کرده ایم هواداران اخبار پرسپولیس را از سایت و اینستاگرام رسمی باشگاه پیگیری کنند. درباره صحبت های روز گذشته برخی دوستان باید بگویم برنده جابجایی را در پایان مسابقات و زمانی که مانند این پنج جام، کاپ را اهدا می کنند معین می کنند.

کنایه دوباره ابراهیم شکوری به استقلالی ها

وی اضافه کرد: برخی دوستان دربی های خیالی درست کرده اند، اما جامی به آن ها نمی دهند. در پنج سال گذشته پرسپولیس با وجود جدایی بازیکنان شاخص و ملی پوش توانست به قهرمانی رسید و نشان داد به یک باشگاه ستاره ساز تبدیل شده است. امسال هم ان شالله این اتفاق می افتد. این جام هایی که اینجا می بینید گلات قهرمانی را رقم زده و امسال باید زحمت بکشند بنری که در روابط عمومی باشگاه است تغییر بدهند و ششمین جام را هم روی آن بگذارند. پرسپولیس در پی دبل هت تریک است، اما کارمان خیلی سخت است.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جابجایی این تیم و اینکه آیا جذب بازیکن در این باشگاه ادامه دارد، توضیح داد: طبق نیاز تیم خرید کردیم و البته همچنان نیاز به جذب یک مهاجم داریم. البته در این پست بازیکنان بسیار ارزشمندی مثل مهدی عبدی و عیسی آل کثیر داریم. با توجه به می توان بازیکن خارجی هم جذب کرد دست باشگاه خیلی بازتر است. با این ارقام عجیب و غریبی که تیم ها به بازیکنان شان پرداخت می کنند می توانیم بازیکنی درجه یک در سطح بین المللی داشته باشیم.

شکوری درباره ممنوعیت پرسپولیس از جذب بازیکن خارجی با توجه به پرونده بدهی این باشگاه به کالدرون و اوساگونا توضیح داد: باید از مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه، سمیعی و صدری تشکر کنم که در راستای پاک کردن پرونده های مختلف گام برمی دارند. همین روز گذشته کل پرونده های داخلی خود را پاک کردیم و هیچ پرونده دیگری که سبب شکایت شده باشد وجود ندارد. مطمئن باشید برای پرونده های بین المللی هم مدیرعامل و هیات مدیره برنامه دارند. اکنون فقط دو پرونده خارجی داریم که مطمئن باشید آن ها هم با همت دوستان حل می شود. امیدوارم روزی برسد که دیگر پرونده ای نباشد و درآمد های پرسپولیس هم پایدار باشد.

وی اضافه کرد: تیم فعلی پرسپولیس بهترین تیم است. پرسپولیس در سال های اخیر نشان داده به یک تیم ستاره ساز تبدیل شده است. بازیکنانی به این تیم می آیند و پس از ستاره شدن جدا می شوند. نتایج و عملکرد بهترین شاخص برای سنجیدن جابجایی و نتیجه گیری تیم است.

مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص جوسازی رسانه های سعودی نسبت به پرونده دیدار پرسپولیس و النصر در دادگاه CAS گفت: آن ها دو سال است جو سازی می کنند.

شکوری درباره اینکه باشگاه پرسپولیس به شکل رایگان بازیکن جذب می کند، پاسخ داد: این صحبت هایی است که مطرح می شود، اما مهم این است چه بازیکنانی با چه سطح و کیفیتی جذب می شوند. سطح بازیکنان ما و پست هایی که در آن بازیکن داریم را با دیگران مقایسه کنید. خیلی چیز ها معین می شود.

مشاور باشگاه پرسپولیس در خصوص مباحث مطرح شده درباره اینکه یکی از عوامل به نتیجه نرسیدن مذاکره با قنامی نژاد را لحن نامناسب وی نام کرده اند، گفت: من با قنامی نژاد مذاکره ای نداشتم. تا به امروز با سرمربی، مربیان، تدارکات، پزشک، ماساژور و بازیکنان پرسپولیس برای قرارداد بستن یا تمدید قرارداد صحبت کرده ام. بیشتر از 20 بازیکن تا به امروز گرفته ایم. از مهدی ترابی، فرشاد فرجی تا شهریار مغانلو در نیم فصل، نفرات تمدیدی، چهار بازیکنی که امسال جذب کردیم و طلبکاران باشگاه با من حرف زدند. نمی دانم چه فضایی درست شده است، اما اگر مذاکره بد بوده چگونه با آن ها حرف زدم.

شکوری درمورد اینکه آیا مبلغ قرارداد اعضای کادر تدارکات و ماساژور های پرسپولیس پس از درخواست کریم باقری اصلاح شده است، گفت: بله.

منبع: فرارو

به "کنایه دوباره ابراهیم شکوری به استقلالی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه دوباره ابراهیم شکوری به استقلالی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید