کشته شدن 42 غیرنظامی در حمله هوایی به جنوب لیبی

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، منابع مطلع اعلام کردند در حمله هوایی به شهری در جنوب لیبی، دست کم 42 غیر نظامی کشته شدند.

کشته شدن 42 غیرنظامی در حمله هوایی به جنوب لیبی

به گزارش ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک مسئول محلی روز دوشنبه با بیان این که در حمله هوایی به شهری در جنوب لیبی دست کم 42 غیر نظامی کشته شدند، نیرو های خلیفه حفتر را به این حمله متهم کرد.

دولت وحدت ملی لیبی که مقر آن در طرابلس است و سازمان ملل متحد آن را به رسمیت شناخته است، یکشنبه شب حمله هوایی به منطقه القلعه در مرزوک را تایید کرد که بر اثر آن ده ها غیر نظامی کشته و زخمی شدند.

به علاوه، دولت وحدت ملی لیبی این حمله هوایی را به نیرو های ژنرال خلیفه حفتر که رقیب دولت وحدت ملی این کشور به حساب می آید نسبت داد.

به گفته ابراهیم عمر، عضو شورای شهرداری مرزوک، ساعت 5 بعد ظعر به وقت محلی، ساختمانی دولتی که در آن بیش از 200 شخصیت مهم و مدیران ارشد شهری نشست تشکیل داده بودند تا به حل و فصل اختلافات اجتماعی بپردازند سه بار هدف حمله هوایی نهاده شد که بر اثر آن 42 غیر نظامی کشته و بیش از 60 نفر زخمی شدند. وضعیت 30 نفر از زخمی ها وخیم گزارش شده است. این عضو شورای شهر اضافه نمود بر خلاف ادعای رسانه ها هیچ شخص نظامی و یا تحت تعقیب در این نشست حضور نداشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کشته شدن 42 غیرنظامی در حمله هوایی به جنوب لیبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن 42 غیرنظامی در حمله هوایی به جنوب لیبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید