چمران: در انتصابات شهردار دخالت نمی کنیم

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رئیس شورای شهر تهران در واکنش به عدم حضور اعضای شورا در ملاقات شهردار تهران با رئیس جمهور گفت: ما در جریان این جلسه نبودیم و در این موضوع چیزی نمی دانم، بهتر است که از خود شهردار سوال کنید.

چمران: در انتصابات شهردار دخالت نمی کنیم

به گزارش ایسنا، مهدی چمران پیش از شروع بیست و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع نقد و بررسی کالاهای دیجیتال در مورد برگزاری جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر تهران گفت: جلسات هم اندیشی میان اعضا با هدف آنالیز و مشورت در موضوعات مختلف انجام می گردد این جلسه نیز جلسه داخلی اعضای شورا بود که برگزار گردید، عموما در این جلسات رای گیری و تصمیم گیری در مورد موضوعات نداریم و تنها اعضا ضمن مشورت در مباحث مختلف بحث و مصاحبه می نمایند.

چمران در پاسخ به سوالی در مورد ملاقات شهردار و معاونیش با رئیس جمهور و عدم حضور اعضای شورا در این جلسه گفت: ما در جریان این جلسه نبودیم و در این موضوع چیزی نمی دانم بهتر است که از خود شهردار سوال کنید.

وی درباره برگزاری جلسه میان شهرداری تهران و سران قوا گفت: من در جریان نیستم، اما اعضای شورا اگر بخواهند ملاقات و جلسه ای برگزار نمایند بلد هستند که کجا بروند.

در انتصابات شهردار دخالت نمی کنیم

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به سوال دیگری در مورد انتصابات شهرداری تهران نیز گفت: ما در انتصابات دخالت نمی کنیم و قانونا هم نباید دخالت کنیم انتصابات حق شهردار است و شهردار نیز پای انتصابات خود می ایستد البته شورا در عملکرد افراد و هم کار آن ها نظارت خواهد نمود.

وی تاکید نمود: نظارت باید بر عملکرد وجود داشته باشد و هر کجا که اشتباهی رخ دهد محکم و راسخ اشتباهات را حتی به صمیمی ترین دوستانمان تذکر می دهیم و به این ترتیب وظایف شورای خود را انجام می دهیم.

منبع: فرارو

به "چمران: در انتصابات شهردار دخالت نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمران: در انتصابات شهردار دخالت نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید