چرا روس ها لاغر هستند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مفیدترین عادات روس ها که منجر به کاهش وزن می گردد، آهسته خوردن غذا است.

چرا روس ها لاغر هستند

به گزارش اسپوتنیک، لئونید مورگونوف، متخصص غدد در روسیه، خوردن آهسته غذا را برای کاهش وزن موثر توصیه می نماید.

پروفسور و رئیس بخش غدد درون ریز بیمارستان بالینی شهر ارامیشانتسف، لئونید مورگونوف، مفیدترین عادات روس ها که منجر به کاهش وزن می گردد و به آن ها یاری می نماید را خوردن آهسته غذا می داند.

این متخصص آرام خوردن غذا را به همگان توصیه می نماید، زیرا اگر سریع غذا بخورید، سریعتر احساس گرسنگی می کنید. یکی دیگر از راه های موثر برای کاهش وزن روس ها این است که شام را حداکثر چهار تا پنج ساعت قبل از خواب میل می نمایند.

بعلاوه روسها، غذا های آبپز زیاد می خورند، این امر نیز به کاهش وزن در افراد یاری می نماید.علاوه بر این، مورگونوف نوشیدن شش تا هشت لیوان آب در روز و انجام فعالیت بدنی - به عنوان مثال، حداقل ده هزار قدم در روز را برای لاغر شدن توصیه می نماید.

این متخصص به همه افراد دارای اضافه وزن توصیه کرد: بیش از حد غذا نخورید. جلوی خود را در هنگام غذا خوردن بگیرید. بهتر است نیمی از آنچه در بشقابش ریخته شده است را بخورید. دور ریختن غذا بد است، اما باید کم مصرف کنید یا خودتان را محدود کنید.

در اوایل ماه نوامبر، دکتر و پروفسور الکسی کووالکوف گفتند که غذا های پر فیبر می توانند با ایجاد احساس سیری به کاهش وزن یاری نمایند.

به گفته وی، اگر مثلاً شکلات را با یک مشت سبوس بخورید، جذب کربوهیدرات های دسر حدود 20 درصد کاهش می یابد، بعلاوه فیبر موجود در سبوس به شما یاری می نماید که احساس سیری داشته باشید.

منبع: فرارو

به "چرا روس ها لاغر هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا روس ها لاغر هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید