پیگیری طرح فرستادن رایزن ها به وسیله تشکل ها

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه این وزارتخانه اهمیتی جدی به گسترش فعالیت تشکل ها می دهد، یکی از طرح های در دست پیگیری را فرستادن رایزن های مالی به سایر کشورها به وسیله تشکل های مالی مطرح نمود.

پیگیری طرح فرستادن رایزن ها به وسیله تشکل ها

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رضا رحمانی در همایش تشکل های مالی راهبران توسعه توضیح داد: برای گسترش نقش تشکل ها ما باید برخی خلأهای قانونی را پشت سر می گذاشتیم که خوشبختانه برخی از آنها رفع شده است و مابقی در دست پیگیری است. یکی از این مسائل که پیگیری آن ادامه دارد بحث فرستادن رایزن ها به وسیله تشکل های مالی است.

وی با اشاره به دیدارهای خود با نمایندگان تشکل های مالی گفت: ما در این دیدارها بارها اعلام کردیم که دولت به دنبال آن است که تصدی گری خود را کاهش داده و این موضوع را به تشکل ها واگذار کند فقط با یک شرط که تشکل ها مسئولیت حوزه مربوطه را برعهده بگیرند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: گسترش نفوذ ایران در بازار کشورهای همسایه یکی از این مسائل است که ما معتقدیم با استفاده از توانایی تشکل ها می توان به آنها دست یافت.

رحمانی با بیان اینکه یکی از هفت محور برنامه های اصلی این وزارتخانه در امسال بهبود فضای کسب و کار و حمایت از تشکل هاست، گفت: در دوره تحریم تشکل ها می توانند به ما یاری ویژه نمایند. از این رو امیدواریم که در جریان جلسات آینده امکان استفاده بیشتر از ظرفیت قابل توجه آنها فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیگیری طرح فرستادن رایزن ها به وسیله تشکل ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری طرح فرستادن رایزن ها به وسیله تشکل ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید