پلاتینیوم گیمز میخواهد بازی Scalebound را احیا کند

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بازی Scalebound زمانی یکی از جالب ترین انحصاری های مایکروسافت در سال های اولیه عرضه ایکس باکس وان بود. این بازی اکشن که به وسیله پلاتینیوم گیمز در دست توسعه بود، المان هایی مشابه مکانیزم های سری دویل می کرای در گیم پلی خود داشت و آن ها را با اژدهایان ترکیب نموده بود. با وجود هیاهوی زیاد، این بازی در سال 2017 لغو شد و بسیاری از این اتفاق ناراحت شدند. با این حال به نظر می رسد که استودیوی سازنده همچنان به این ایده علاقه دارد و می خواهد برای تحقق آن با مایکروسافت مذاکره کند.

پلاتینیوم گیمز میخواهد بازی Scalebound را احیا کند

در مصاحبه ای که به تازگی منتشر شده، رییس پلاتینیوم گیمز و معاون او، آتسوشی اینابا و هیدکی کامیا، به ترتیب درباره لغو بازی Scalebound اظهار نظر کردند. اینابا بیان نموده که کامیا، خالق بازی، همواره درباره احیای این بازی صحبت می نماید. این فقط یک آرزو نیست و به نظر می رسد این زوج می خواهند با مایکروسافت درباره بازبینی مجدد پروژه گفت وگوهایی مهم داشته باشند. اینابا در این زمینه گفت:

کامیا هم در این خصوص بیان نمود که توسعه Scalebound زمانی که لغو شد، به مراحل خوبی رسیده بود و اینکه برای مایکروسافت کاری بی فایده است که اجازه دهد این آی پی از بین برود. او اضافه نمود:

Scalebound ابتدا در جریان مراسم E3 سال 2014 معرفی گردید. این بازی نقش آفرینی و اکشن، داستان شخصیت درو را روایت می کرد. یک جنگجو که با اژدهایی به نام توبن در دنیایی که عناصر علمی تخیلی و فانتزی را با هم ترکیب می کرد، پیوند خورده بود. اگرچه شما فقط در نقش درو بازی می کردید که شمشیر و سلاح های متفاوت دیگری را در اختیار داشت، با این حال می توانستند فرمان هایی را به اژدهای خود صادر کنید. بازی بعلاوه از بخش چهار نفره کوآپ پشتیبانی می کرد. Scalebound قرار بود در اواخر سال 2016 عرضه گردد اما به تعویق افتاد و مایکروسافت در ژانویه 2017 خبر از لغو آن داد. از آن موقع تا به امروز، کامیا، اینابا و فیل اسپنسر از لغو بازی ابراز ناامیدی نموده اند.

کامیا درباره توسعه بازی در نوامبر 2021 گفت:

در حال حاضر معین نیست که با توجه به برنامه های پلاتینیوم گیمز برای آینده و شرایط مایکروسافت، این بازی ساخته خواهد شد یا خیر، اما در هر صورت همچنان هواداران زیادی منتظر احیای آن هستند.

منبع: GameInformer

منبع: دیجیکالا مگ

به "پلاتینیوم گیمز میخواهد بازی Scalebound را احیا کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلاتینیوم گیمز میخواهد بازی Scalebound را احیا کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید