بسته الحاقی الدن رینگ برترین محتوای دانلودی تاریخ بازی ها شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، بسته الحاقی بسیار مورد انتظار بازی الدن رینگ که Shadow of the Erdtree نام دارد، اکنون عرضه شده و توانسته با 59 نقدی که در وب سایت متاکریتیک برای آن ثبت شده میانگین نمره 95 را دریافت کند. این نمره Elden Ring Shaow of the Erdtree را در جایگاه سی و ششم از لیست بهترین بازی های تاریخ که در این وب سایت به ثبت رسیده اند، قرار می دهد. با این حال در میان لیست بهترین بسته های الحاقی، می بینیم که شدو آو اردتری جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.

بسته الحاقی الدن رینگ برترین محتوای دانلودی تاریخ بازی ها شد

این دی ال سی بعلاوه در میان بسته های الحاقی ای که به وسیله استودیوی فرام سافتور (FromSoftware) توسعه داده شده اند، بالاترین رتبه را از آن خود نموده است. بسته الحاقی Astorias of the Abyss بازی دارک سولز با امتیاز متای 89 در رتبه دوم قرار می گیرد. پس از آن بسته الحاقی The Old Hunters بازی بلادبورن با امتیاز 87 در رتبه سوم قرار می گیرد. مابقی دی ال سی هایی که به وسیله این استودیو ساخته شده و نمرات شان را می توانید در ادامه مشاهده کنید:

  • بسته الحاقی Crown of the Sunken King بازی دارک سولز 2 - نمره متاکریتیک: 82
  • بسته الحاقی Crown of the Old Iron King بازی دارک سولز 2 - نمره متاکریتیک: 79
  • بسته الحاقی Crown of the Ivory King بازی دارک سولز 2 - نمره متاکریتیک: 82
  • بسته الحاقی Ashes of Ariandel بازی دارک سولز 3 - نمره متاکریتیک: 71
  • بسته الحاقی The Ringed City بازی دارک سولز 3 - نمره متاکریتیک: 82

بازی الدن رینگ بر اساس 93 نقدِ ثبت شده در وب سایت متاکریتیک پیروز به کسب امتیاز 96 شده است. این بازی در حال حاضر برای کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه های شخصی در دسترس است.

منبع: VGC

منبع: دیجیکالا مگ

به "بسته الحاقی الدن رینگ برترین محتوای دانلودی تاریخ بازی ها شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته الحاقی الدن رینگ برترین محتوای دانلودی تاریخ بازی ها شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید