ویژگی های کلیدی رابط کاربری MIUI 13 شیائومی لو رفت

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، رابط کاربری MIUI شیائومی در ابتدا تا حد زیادی شبیه به iOS بود اما طی این سال ها به طور قابل توجهی پیشرفت نموده و حالا میلیون ها کاربر در سرتاسر دنیا هوادار پروپاقرص این رابط کاربری هستند. در رابطه با MIUI 13 گزارش های پرداکنده ای منتشر شده ولی حالا یکی از افشاگران تعدادی از ویژگی های کلیدی آن فاش نموده است.

ویژگی های کلیدی رابط کاربری MIUI 13 شیائومی لو رفت

یکی از مهم ترین ویژگی های نو memory fusion technology نام دارد که گویا عملکرد آن مشابه رم مجازی گوشی های ویوو و اوپو است. به نظر می رسد این مشخصه می تواند بخشی از حافظه داخلی را به حافظه رم مجازی تبدیل کند تا در مواقع ضروری منجر به بهبود عملکرد گوشی شود. در همین زمینه می توانیم به گزارشی درباره راهیابی این مشخصه به گوشی های شیائومی اشاره کنیم که حدود 2 ماه قبل منتشر شد.

از دیگر ویژگی های فاش شده می توانیم به امکان اجرای بازی ها در پنچره های شناور اشاره کنیم. در حال حاضر اپلیکیشن ها در گوشی های شیائومی می توانند از پنجره های شناور استفاده نمایند اما این مشخصه هنوز برای بازی ها عملی نشده است. بعلاوه این افشاگر مدعی شده که نوترین نسخه MIUI همراه با سیستم رندرینگ نو، آیکون های تازه نفس و انیمیشن ها و صداهای تازه ارائه خواهد شد.

هنوز گزارش موثقی درباره تاریخ معرفی MIUI 13 منتشر نشده ولی امیدواریم شیائومی این آپدیت را به صورت بهینه و بدون مشکل برای گوشی های خود ارائه کنیم. روی هم رفته در حال حاضر یکی از مهم ترین مسائل رابط کاربری MIUI به ناسازگاری آن بین گوشی های مختلف شیائومی و برندهای زیرمجموعه این شرکت برمی شود.

از رابط کاربری MIUI 13 شیائومی چه انتظاراتی دارید؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما و دیگران در میان بگذارید.

منبع: GizmoChina

منبع: دیجیکالا مگ

به "ویژگی های کلیدی رابط کاربری MIUI 13 شیائومی لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های کلیدی رابط کاربری MIUI 13 شیائومی لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید