وینگر جوان آبی ها جانشین امیرحسین حسین زاده شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، امیرعلی صادقی با درخشش در بازی های محبت آمیز استقلال تا حد زیادی خیال طرفداران این تیم را بابت غیبت امیرحسین حسین زاده راحت نموده است.

وینگر جوان آبی ها جانشین امیرحسین حسین زاده شد

روزی که امیرحسین حسین زاده به واسطه بند فسخ جنجالی از استقلال جدا شد و به شارلروای بلژیک رفت، کمتر کسی تصور می کرد یک بازیکن جوان دیگر بتواند به خوبی جای او را پر کند و سری میان سر ها در بیاورد.

طرفداران استقلال انتظار داشتند تا باشگاه با جذب یک ستاره نامدار جای خالی حسین زاده را پر کند که این اتفاق نیز افتاده است. جذب بازیکنان پرتعداد در خط حمله و اضافه شدن احتمالی محمد محبی تا حد زیادی خیال همه را از خط حمله استقلال آسوده می نماید.

با این وجود گزینه ای که کمتر کسی روی او برای فصل نو حساب باز نموده بود، حالا در بازی های محبت آمیز پیش فصل ستاره استقلال بوده و جالب اینکه او توانسته اعتماد ریکاردو ساپینتو را نیز جلب کند. حرف از امیر علی صادقی است، بازیکنی که مثل حسین زاده از سایپا با نظر فرهاد مجیدی راهی استقلال شد و حالا یک مهره قابل اتکا برای آبی پوشان است.

صادقی که متولد بهمن 79 است و هنوز تولد 22 سالگی خود را جشن نگرفته، یکی از مهره های مهم تیم ملی امید هم شناخته می گردد. این بازیکن جوان که در پایه های سایپا رشد کرد و به تیم بزرگسالان این باشگاه رسید، پارسال فرصت زیادی برای بازی از سوی مجیدی پیدا نکرد، اما با وجود اینکه برای فصل نو خط حمله استقلال بسیار پرتعدادتر است، به نظر می رسد اوبه مهره کلیدی تیم ساپینتو تبدیل شده است.

صادقی درست مثل حسین زاده با درخشش در سایپا به فوتبال ایران معرفی گردید؛ او خیلی زود چشم فرهاد مجیدی را گرفت و به استقلال پیوست.

وینگر جوان آبی ها در تیم ساپینتو درست در پستی فوتبال بازی می نماید که پارسال حسین زاده در آنجا توپ می زد. قطعا سال گذشته نیز کسی انتظار درخشش عالی حسین زاده در استقلال را نداشت، اما او با اعتماد مجیدی در ترکیب اصلی نهاده شد و در نهایت لقب موثرترین بازیکن تیم را از آن خود کرد. صادقی نیز حالا یکی از مردان مورد اعتماد ساپینتو است که قبل از آغاز لیگ به خوبی جواب این اعتماد را داده است.

پدیده شماره 99 آبی ها، بعد از گلزنی در دو بازی محبت آمیز استقلال در کشور ترکیه در دو بازی تدارکاتی گذشته آبی پوشان نیز به میدان رفته و پایش به گل باز شده است. او ابتدا مقابل داماش گلزنی کرد و بعد در بازی روز گذشته مقابل طرفدار تک گل تیمش را به ثمر رساند تا توانایی هایش را بیش از قبل نشان بدهد.

جوان اول خط حمله استقلال حالا با جنگندگی بالا خودش را برای روز های سخت فصل نو آماده می نماید؛ باید قبول کنیم او سورپرایز سایپنتو در ترکیب استقلال است.

بدون شک صادقی جوان با انگیزه و آمادگی بالا در لیگ بیست و دوم، یکی از بازیکنان مجذوب کننده استقلال خواهد بود. او با شرایط خوبی که از خود نشان داده حتما در ترکیب استقلال بیشتر از فصل پیش به میدان می رود و اگر مثل بازی های تدارکاتی خوش بدرخشد بدون شک می تواند جایگاهش را در ترکیب اصلی نیز تثبیت کند. این درست همان چیزی است که طرفداران استقلال بعد از جدایی حسین زاده انتظارش را می کشند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "وینگر جوان آبی ها جانشین امیرحسین حسین زاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وینگر جوان آبی ها جانشین امیرحسین حسین زاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید