ورود به مازندران ممنوع، جاده چالوس بسته شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرپرست پلیس راه مازندران گفت: همه جاده های ورودی و خروجی مازندران به شدت کنترل می شود.

ورود به مازندران ممنوع، جاده چالوس بسته شد

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، سرهنگ عبادی گفت: با اعلام تعطیلی شش روزه در کشور، کنترل ورودی ها و خروجی های مازندران افزایش یافته است.

سرپرست پلیس راه مازندران اضافه کرد: در راستای اجرای طرح محدودیت های کرونایی و با توجه به شرایط قرمز کرونایی در استان مازندران، همه جاده های استان به شدت کنترل می شود و از ورود خودرو های غیر بومی جلوگیری می شود.

سرهنگ عبادی خاطر نشان کرد: طرح سراسری ممنوعیت تردد خودرو ها در جاده های بین استانی از امروز آغاز شد و تا شنبه 6 شهریور 1400 ادامه خواهد داشت.

بسته شدن جاده چالوس

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان (چالوس-کرج) برای انجام تعمیرات از ساعت 8 صبح امروز یکشنبه 24 مرداد بسته شد.

سرهنگ عبادی با اشاره به اینکه عملیات تعمیرات در کیلومتر 9 محور کندوان خروجی مرزن آباد برای اصلاح تراشه راستا انجام می شود اضافه کرد: محور کندوان (چالوس-کرج) از امروز تا 20 شهریور 1400 بصورت مقطعی برای تعمیرات بسته می شود.

سرپرست پلیس راه مازندران شرح داد: در زمان اعلام شده برای تعمیرات (24 مرداد تا 20 شهریور) مقرر شد روز های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 8 صبح تا 17 عصر این راستا بسته باشد و در این مدت راستا جایگزین، محور های هراز و سوادکوه است.

سرهنگ عبادی اضافه کرد: محور کندوان البته در مدت تعمیرات، به غیر از روز های تعطیل و یک روز قبل و یک روز بعد از تعطیلات بسته خواهد بود.

جریمه بیش از 78 هزار خودرو در جاده های مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: ماموران پلیس راه و دوربین ها از ابتدای امسال تا به امروز 78 هزار و 612 دستگاه خودرو را در جاده های مازندران، جریمه کرونایی کردند و 46 هزار و 933 دستگاه خودرو را از مبادی ورودی استان برگشت دادند.

سرهنگ عبادی اضافه کرد: در 24 ساعت گذشته 703 دستگاه خودرو در جاده های استان اعمال قانون و 1692 دستگاه خودرو برگشت داده شدند.

محدودیت ورود خودرو های غیربومی به مازندران

سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه ویروس کرونا در استان موج می زند از هموطنان خواست برای حفظ جان خود به هیج نام به مازندران سفر نکنند.

سرهنگ عبادی اضافه کرد: از 22 شهرستان استان مازندران در حال حاضر 21 شهرستان شرایط حاد کرونایی و قرمز دارند و تنها یک شهرستان شرایط نارنجی دارد.

وی شرح داد: همه ورودی های استان مازندران کماکان به روی خودرو های غیربومی بسته است و همه شش ورودی استان از طریق ماموران پلیس و دوربین های مدار بسته کنترل می شود و برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، ممنوعیت ورود خودرو های غیر بومی به استان بیشتر می شود.

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه احتمال ریزش سنگ از کوه در محور های کوهستانی استان وجود دارد گفت: تاکید پلیس، پرهیز از تردد های غیرضروری است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

منبع: جام جم آنلاین

به "ورود به مازندران ممنوع، جاده چالوس بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود به مازندران ممنوع، جاده چالوس بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید