هشدارها بی فایده است؛ ترافیک سنگین در جاده های شمال

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، با وجود همه هشدارها برای خودداری مردم از سفر در تعطیلات پیش رو، مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور با اعلام افزایش بیش از 10 درصدی تردد در شبانه روز گذشته در بعضی از جاده های کشور، از ترافیک سنگین در محورهای شمالی اطلاع داد.

هشدارها بی فایده است؛ ترافیک سنگین در جاده های شمال

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال و به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، بقیه جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 216 ترددشمار فعال در جاده های برون شهری، در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 10.5درصد افزایش تردد را داریم. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 14.7 درصد، اوج تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 اجرا شده است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

آخرین شرایط محورهای شمالی از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال جهت (جنوب به شمال) محدوده های عوارضی و شهرستانک،ترافیک سنگین در محور هراز جهت جنوب به شمال محدوده مشاء و حدفاصل لاسم تا تونل وانا و محدوده سه راهی چلاو خبر می دهد.

ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه قزوین-رشت جهت جنوب به شمال محدوده رودبار گزارش شده است و اکنون تردد در محور فیروزکوه روان است. آخرین شرایط ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران- کرج- قزوین حدفاصل پل کلاک تا بهشت سکینه خبر می دهد.

طی هفته گذشته مسئولان بارها و بارها از مردم خواهش کردند در تعطیلات پیش رو به استان های دیگر به خصوص استان های قرمز مانند گیلان و مازندران سفر ننمایند تا کنترل بیماری کرونا سخت تر از پیش نشود. اما حالا خبرها حاکی از ترافیک سنگین در جاده های شمال کشورمان است.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدارها بی فایده است؛ ترافیک سنگین در جاده های شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدارها بی فایده است؛ ترافیک سنگین در جاده های شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید