تردد پرحجم خودرو در محور های هراز و کندوان، امروز ترافیک جاده ها بیشتر شد خبرنگاران

به گزارش نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز، محور کندوان و آزادراه رشت ـ قزوین در برخی مقاطع داریم.

تردد پرحجم خودرو در محور های هراز و کندوان، امروز ترافیک جاده ها بیشتر شد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی نقد و بررسی کالاهای دیجیتال، علی اکبر آشوری در تشریح آخرین شرایط ترافیکی راه ها بیان نمود: در حال حاضر اغلب جاده های اصلی کشور باز است و تردد در آن ها به صورت روان جریان دارد.

وی تأکید کرد: طبق تاکیدات ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت مردم حتماً از سفر غیرضروری در ایام نوروز خودداری کنند.

وی اضافه کرد: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2355 دستگاه ترددشمار جاده ای، کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها نسبت به روز قبل 7.3 درصد افزایش نشان می دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 8.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* آزادراه کرج ـ تهران با 109 هزار تردد پرترددترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج ـ تهران با حدود 109 هزار تردد ثبت شد و پس از آن آزادراه تهران ـ کرج با 106 هزار تردد و آزادراه کرج ـ قزوین با 102 هزار تردد پرترددترین جاده های کشور بود.

* انسداد 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی در راستا

آشوری بیان نمود: در حال حاضر 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است که در این باره می توان به محور هایی نظیر شهداد ـ نهبندان، جاده فرعی شمشک ـ دیزین، محور خرم آباد ـ پلدختر، جاده پونل ـ خلخال و محور مسجدسلیمان ـ ایذه اشاره کرد.

* ترافیک سنگین در هراز و کندوان/ تردد پرحجم خودرو در آزادراه رشت ـ قزوین

وی گفت: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در محور کندوان، راستا جنوب به شمال، محدوده کندوان، همچنین راستا شمال به جنوب بین مرزن آباد تا مجلار و سیاه بیشه تا پل زنگوله ترافیک سنگین داریم.

مدیر مرکز مدیریت راه ها همچنین از بروز ترا فیک سنگین در محور هراز راستا شمال به جنوب و آزادراه رشت ـ قزوین محدوده رودبار خبر داد.

آشوری با اشاره به بروز ترافیک سنیگن در آزادراه کرج ـ قزوین، محدوده محمدشهر تا مهرویلا از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس خبر داد.

وی با بیان اینکه در محور های شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بارش باران در برخی جاده های استان های چهارمحال و بختیاری، گلستان و اصفهان خبر داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تردد پرحجم خودرو در محور های هراز و کندوان، امروز ترافیک جاده ها بیشتر شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد پرحجم خودرو در محور های هراز و کندوان، امروز ترافیک جاده ها بیشتر شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید